bugün

Şimdikiler anca ağızlarından eksiltmedikleri leş küfürleri ve geliştirmekten yoksun mini minnacık beyinleri ile dünya nimetlerini boşa tüketip etrafındaki kişilere bilhassa kadın çocuk ve hayvanlara psikolojik işkence yaşatsınlar.

Nerde o efendi saygılı ahlaklı erkekler. Hayır suç bunlarda değil ki. Bunları yetiştiren ana babada.
Üstelik Böyle bir üretim hatasında bir kadının payı olması çok kötü.
Hanımlar, oğullarınız olursa ilk yapacağınız erkeklikleri ile övünmemesi gerektiğini ve bunun bir meziyet olmadığını anlatmanız olsun.
efendi erkekler kendilerini her kadına belli etmezler.
" çünkü onlar kısır galiba " dedirtti.
Soyu tukenmedi efendi erkeklik zirhini cikartip portmantoya astilar piclik tshirtlerini giyip sahalara ciktilar ortam neyi gerektirise ona burunduler ama o zirh portmantoda asılı esas sahibini bekliyor simdilik pic tshirtlerimizle arz-i endam ediyorum efendim.
Sipariş verdiği pizzacıyı çırılçıplak olarak karşılayan kadın varken nasıl efendi erkek olsundur? Piç erkek tercih eden kezolar zaman içinde katletti efendi erkekleri. Çünkü kadınlar ağızlarına sıçan erkeklerden hoşlanır.
Tükenmemiştir. Hala küfrü ağzına almamış ve hanımefendilerin kıymetini ve narinliğini bilenleri vardır. Sahi nasıl küfür ediyorsunuz çıkmıyor ağzımdan.