bugün

türk erkeklerinin hayalerini süsleyen düz saçlı harika bakışlı , sırf konuşabilmek için hasta olunası kızdır efendim.

zira bizim şirketin altındaki eczanede tarife uyan bir kız bulunmakta. kendisiyle geçen günlerde konuştum. o ziyadesiyle mutlu ve tehlikeli bakışlarıyla bana bir bakışı beni uzaklara götürmeye yetiyordu. lanet olası kişiliğime belkide uygun değildi. ona trollük yapmak istiyordum. saçını çekmek , gözlerine bakmak , kafasına vurup kaçmak geliyordu içimden sürekli. ama tarifi imkansız bir sevgiyle bağlı olduğum kadına açılmakta en büyük korkumdu. zaten gördüğüm zaman o deniz gibi engin gözlerinde kayboluyordum. bir kere kendisine gidip ishal ilacı alasım geldi. sonra karizmayı çizdirmemek için ilacı değiştirdim. gittim talsid aldım. talsidde mide ekşimesine iyi gelen bir pastildir. bilin cahil kalmayın. neyse. 4 lira ücreti var abi diyerek bütün bir ilişkiyi bitirdi. ama ben dururmuyum ? tabiki durmadım. ve devam ettim. bugünde öksürüklere boğuluyorum. kendisine gidip bir tylolhot almak istediğimi söyledim. o incecik narin elleriyle ilacı uzatırken şifan ellerinden başka bir yerde değil sevdiğim diyerek dudaklarına yapışasım geldi. fakat yapamadım. elli kuruşu verip kayboldum ordan.
21 yasindadir.
doktor hasta ilişkisi üzerine çeşitli cinsel fanteziler yapabileceğimiz kimse.