bugün

türkiye'de kişiyi isyan ettirir. akıl hastası eşin çocukların sağlığını ve hayatını hiçe sayarak kurduğu hayali dünyada yaşamaya başlamasına rağmen kanunlar çocuğun anne yanında kalması, kadına karşı pozitif ayrımcılık ve diğer bir sürü nedenden dolayı hem erkeği evden uzaklaştırır hem çocukları akıl hastası bir kadına teslim eder.
düşünün her ay kendine meslek seçen hiçbir mesleki yeterliliği olmayan bir kadın birden ben uluslararası ün yapabilecek bir yazar,şair, ressam ve heykeltraş olduğunu iddia ediyor. evin bir odasındaki tüm eşyaları çöpe atıp kendine atöyle kuruyor. hayalinde kurduğu dünyadaki inancı tablolarının tanesini 10.bin euro ya satmak.

bunlar da yetmiyor. kuaföre gittiğinde saçını beğenmedi diye kuaföre makasla saldırıyor, topluluk içinde eşine saldırıyor. sitede komşularla kavga edip küfür ediyor. çocukları darp ediyor. karakola gidildiğinde polislere saldırıyor sonra da hiçbir şey yokmuş gibi evde bile olmadığım bir dönemde gidip darp raporu alıp beni dövdü diye bana uzaklaştırma kararı çıkartıyor. ama yasalar kadına karşı pozitif ayrımcılıktan dolayı benim ağzıma sıçıyor.

sikerler böyle yasayı. sikerler böyle boktan durumu.
şöyle bi dışarıya çık bak bakiyim kaç kişinin kafa sağlıklı. şu devirde 2 lafın belini bükebildiğin insan buldun mu yapış yakasına.
güncel Önemli Başlıklar