şimdi kim olduğu beni ilgilendirmeyen iki insancık evleniyor diyelim.

bunların ikisinin de annesi babası var falan küfredemedim doğal olarak ama, küfretmek isteyebileceğimiz insanlar. Neden mi? Magandalar bunlar.

Camın kenarında oturmuş bilgisayarıma bakıp entry falan okuyorum arkadaşlarımla mesajlaşıyorum. Gündüz gözü bir anda 4 tane yolun kesiştiği meydanda piçin biri drift yapmaya başlıyor. Tüm arabalar durmuş herkes durmuş adam meydanda drift yapıyor. Sonra arabayı sallaya sallaya tek yön olan dar caddeden hızla ilerliyor.

Peşinde bir gelin arabası, içinden iki tane oynak hatun çıkmış göğüs dekoltelerini gösteriyor. Birileri hayvanlık derecesinde korna çalarken, birileri de silahla havaya ateş ediyor!

Evet. Bu şerefsizlerden birinin plakası 06 AV 25 idi ama, ne yapacağımı kime ne söyleyeceğimi bilemediğimden bu itoğlu itleri ancak buraya yazmayı uygun gördüm.

Kardeşim siktir olun gidin, evleniyorsanız gerdeğe girip dilediğiniz gibi magandalaşarak kutlayın bunu! hatta birbirinizi ailecek falan becerin itoğlu itler!
kanı bozuk şerefsiz iki paralık insanlarla dolmuş ülke. Sevinmeyi özel bir günü güzel hale getirmeyi dahi bilmiyormuşuz.
Yazıklar olsun.

soğuk düş etkisi
yüzde yüz doğrudur. buna büyük şehirlerde konvoy yapan görgüsüzler de eklenebilir. trafiği felç etmek bir tarafa, gece çatır çatır zikişecekseniz bundan millete ne?