bugün

her gün sabahtan akşama kadar seks konuşan, dizilerde, filmlerde, reklamlarda cinsellik pompalayan, bu kadar insan yanılıyor olamaz şeklinde açıklanabilecek durum.

evet her şey sekste gizlidir.
hazlar sekste gizlidir.
bir insanın vücudu tamamıyla karşısındakine sekste açılır.
tanrı bile bu gizeme haz katmış, gelin cennete ben size daha neler yaşatacağım demiştir.
hurilerin gizemi için, her şey için, gelecek için seks diyorum başka da bir şey demiyorum.
sekse felsefi bakışım da budur. abazanlık içermemektedir.
Gerçeklik payının çok yüksek olduğu bir düşünce,hayat hep seksin etrafında dönüyor.
biyolojik açıdan da bakıldığında istinasız her canlının amacı üremektir bu olgu ile bu fikir pekiştirilebilir.
inandıramazsınız karşim. bana bu dünyanın yiyip,içip düzüşmek olduğuna inandıramazsınız. kliplerde kusmuk derecesinde cinsellik işlenmeside bu yüzden. hayvani içgüdülere bağlı olup, insanoğlunun görüntü kaydedip, demiri işleyebildiğini unutturmak."siz sevişin yiyişin oooh rahat olun.biz sizini iflahınızı sevecez sonra" şeklinde oyalanıyoruz.
sonra bazı hatunlar mal mal konuşur, kıdınlaraaa saygıı yoook taammı, yeni erkek arkadaşoom bana yeterli gelmiyoo, sen erkeği bi et parçası olduğuna inandırmışsın, neyin peşindesinki daha ehehe.
ne yazık ki öyledir.
insan gün içerisinde her 5-10 dk da bir cinselliği çağrıştıracak anlar yaşadıkça beyni sürekli cinsellikle uyarıldıkça evde arabada sokakta televizyonda sandılar ki seks hayatın vazgeçilmezi.

sonra dediler ki seks olmazsa olmaz evet ben 2 güne bir mastürbasyon yapıyorum ama abaza değilim bu hayatın gerekliliği.

sonra dediler ki yapmayınca hasta oluyorum şişiyor her yerim demek ki lazımmış.

sana çok açık söylüyorum beni inkar eden arkadaşım iş kafa da düşünce de bitiyor yine. eğer sen cinselliğin ilk önce evlenmek şartıyla üremek amacını taşıdığını bilirsen bunu sikinin ucuna indirdiğin mantar kadar beynine iyice iliştirirsen emin ol senelerce ihtiyacını hissetmezsin.

it gibi at gibi arsızca göğüs gere gere göstere göstere övüne övüne zina ediyorsunuz.dünyanın sonunu sikişe sikişe getireceksiniz amk.

ineğin memesinden süt sağar gibi kendinizi sağıyorsunuz hemen sonra hiç bir utanma duygusu hissetmiyor musunuz acaba.
aşkı bulana kadar düşülen bir hezeyandır.
güncel Önemli Başlıklar