bugün

hiç bir beynin inandıramayacağı adamdır.
beyinleri çıkarıp tekrar tartışmaya girilmesi gereken insandır.
tekneyle dünya turuna çıksın. dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır.
yüzde 100 akp'lidir.
uzak durulması gereken adam. cehalet cisimleşmiş, ete kemiğe bürünmüş, gömlek pantolon giyinmiş, dünyanın düz olduğuna iman etmiş. bize ne ?
görsel
Atmosferdeki oksijen yerine azotu yakan dayıdır.
dünyayı gözle gördüğü alandan ibaret sayan, soyut düşünme yetisi ve hayal gücü gelişmemiş adamdır. kendi gördüklerinin tüm insanlar için geçerli olduğunu kabul eden bir bilgi seviyesi mevcuttur.
Hiçbir şey bilmeyen adamdır. Sanki dünya ışık hızında mı dönüyor da dönüşü bizi sarssın veya etkilesin.
Dünyanın dönüşünün en belirgin kanıtı olan gece ve gündüzün oluşumunu, mevsimleri hiçe sayan kişidir.
beyni yok, fikri var.
düz adam.
Bi bok yaptığını zanneden pezevenk.
öylesine bir adamdır.

galileo dünyanın yuvarlak olduğunu söylemedi zaten dünyanın yuvarlak olduğu biliniyordu. o dünyanın güneş etrafında döndüğünü söyledi ki bunu ondan önce de söyleyenler oldu.
yüzde yüz çakmadır. esas üzücü olan bu oyuna gelip tatava yapanlardır. tebrik ediyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=M-vDmVIKRic
(bkz: iq dll bulunamadı)
Delidir. Evet, delidir. Hani şu kuyuya taşı atan, kırk akıllının çıkaramadığı taşı atan. Sabahtan beri konuş konuş bitiremediniz.
insanlik tarihinin en büyük komlo teorisini ortaya atan adam. herşey düz(!)meceymiş.
görsel
(bkz: paul kruger) *
siyasete girse tek başına recep tayyip'i tahtından eder. o derece kendinden emin, o derece yalancı, o derece otoriter.
radikal bir müslümandır. teisttir efendim bunlar hep.
yahu kaç defa dedim, sözlük kaç defa götünüz açıkta uyumayın. açacağınız başlık böyle olur diye.
Kafası ve göbeği olarak dunya ve ay minyatürü gibi ilginç ironik canlıdır.