bugün

(bkz: amazonlar da ağlar)
kendisine haram olan bayanları elleyerek zevke varan erkekleri tatmin etmeyen bir gerçektir. müslümanım diyen bir kişi kadınlar ile sınırlarını doğru çizmelidir. olayın modernlikle ve ya gericilikle hiç bir alakası yoktur. tabi modernliği kadınlara tecavüz olarak algılamıyorsanız!
tüm doktorları potansiyel sapık gözüyle gören örümcek kafalı zihniyetin ürünüdür. yıllarca anatomi görüp, canlı vücudunu ismi kadar iyi bilen, tıp öğreniminin ilk yılında dahi üreme organlarını ayrıntılarıyla öğrenen adama tecavüzcü coşkun muamelesi yapmaktır bunun sonucu. hastanelerimizde bir doktora yüzlerce hasta düşerken, hastaların tedavi olmayı seçme şansı bile yokken doktor tercih etme şansı olsun demek komik olmaktan öteye geçemiyor.
(bkz: bırakın gebersin)
ideolojisi yuzunden pek cok insanin hastaligina care bulunamamasina yol acan gerici bi dusuncedir.
işin içine kuran'ı sokunca anında gerici damgası yiyen; fakat, en azından kanaatimce, doğru olan önermedir.

iyisi mi şöyle yapalım, kuran'ı falan unutalım önce. sonuçta müslüman olmayabilirsin, kuran'a inanmak zorunda da değilsin. sadece insani değerler açısından bakalım olaya.

acaba hangi ahlaki değerleri olan insan, vücudunu hiç tanımadığı bir insana sergilemek ister ki, sergilenecek kişi doktor bile olsa? ahlaki değer diyorum; yani hayvansal içgüdülerle hareket edip, seksi sadece ihtiyaç olarak gördüğü için tanımadığı kimselerle bile "maksat işim görülsün" niyetiyle sevişenleri kastetmiyorum. hangi bu niteliklere sahip olmayan bir kadın, tanımadığı bir adamın özelini görmesini ister? uğraştırmaya gerek yok, ben cevap vereyim: hiç kimse.

bir de doktor açısından bakalım olaya. adam olması gereken gibi davranmasın, nasıl olsa doktorum diyip gerekli gereksiz her yerine baksın hastasının. bu adam bir yerden tanıdık geldi dimi? hani haberlerde hastanede taciz başlığı altında gizli kamera çekimlerini izlediğimiz doktor var ya, bu adam o adam işte. o zaman tiksinerek bakıyordun, şimdi ise o adamın karşısında yer alanlara gerici diyorsun. bu çelişkinin sebebi nedir peki? söz konusu açıklamada "kuran" adının geçmiş olması mıdır, herkesi gerici diye yaftalamayı istemen midir, modernliği farklı bir yerinden anlayıp iyice saçmalamış olman mıdır, ya da nedir?

yani efendim görüldüğü üzere, doktorların bazı sınırlarının olması ve bu sınırları geçmemeleri gerektiğini kabul etmek için sadece insan olmak, daha doğrusu ahlaklı bir insan olmak yeterlidir. tabii olaya günah boyutundan bakabilmek için önce dine inanmak gerekmektedir. yani ateist olup bu durumun gerçekliğini yalanlamaya çalışanlar varsa eğer, ortada ters bir durum vardır. zira ateistlerde günah-sevap kavramı yoktur, haliyle onların lügatında bulunmayan bu kavram, onları ilgilendirmez. yani "şaka mısın lan" demeden önce günah ne ki diye sorulması gerekir. aksi takdirde gene çelişirsin canım, gene çelişirsin.

daha az ön yargı, daha az saçmalamak lütfen.