bugün

evet. diş çektirirken de uyuştuğu için acıtmıyor ama dişinin çatur çutur sökülüş seslerini ve dişinin yerinden koparıldığı hissiyatını engellemediği için acıtmamak dışında bir şeye yaramıyor. ayrıca bazı kansızlar iğneyi ağzını delecek gibi batırıyor.
en son ne zaman dişçiye gittim bilmiyorum. dişlerime iyi bakıyorum. aman allah korusun diş hastanesinin önünden arabayla geçerken bile arada bir ürperti gelmiyor değil. çok kötü anılarım var. Ölünceye dek bir daha diş hastanesine kendim için gitmem inşallah.
bir gittim sağlam dişimi söktü kadın. çürüğü falan da yoktu. Benim dişlerim köklerine aşırı bağlı oldukları için dış bir etken olmadan aşşırı sallansalar bile yerlerinden çıkmazlar. o da sökecek sağlam dişimi buldu. Ağzımda bir acı hissedilmiyordu lakin çatır çutur sesleri duyabiliyor ve yavaştan alt damağımı doldurmaya başlayan bordo kanları hissedebiliyordum. Sonra eve dönünce akşama kadar tan tükürdüm. her diş hastanesine gittiğimde olur.
yengem akşam yemekten çok sonra bana mercimek çorbası yapmıştı. o gün kahvaltı dışında ağzıma giren tek şey oydu.
özetle, diş hastanesinden nefret ederim.