bugün

hele bir de sarimsakli yogurdu mideye indirip, sigara icip, ustunu de o kirmizi kapli doritosu yemeyi cok seviyorsa, aman aman uzak durulasi kizdir.
Burun saglıgı açısından sakıncalı kızdır.
gerçekten nefes almamaları gereken kızlardır.maazallah karbondioksit zehirlenmesine sebebiyet verebilirler.
dişlerinin üzerinde yediği herşeyi görebileceğimiz kızlardır. onları anlamak güçtür, konuşmak daha güçtür.
ağızlarının içinde diş plakları, çürükler, lekeler, tartarlar fink atar.

(bkz: bari günde bi kere fırçala lan pislik)
sabah okula sigara içipte geliyorsa değil sıranızı, okulunuzu değiştirmenizi sağlayacak kızdır. sabah selamlaşmalarında bayılmak hatta koma hali olasıdır.

(bkz: ben bunu gördüm)
nefes almakta özgürdürler. yeter ki o nefesi içlerinde tutsunlar. * *
dişlerini fırçalamayan kızlar itici gelen kızlardır.
dişlerinin üzerinde sarımtrak bir tabaka olan, tüm dişleri birbirine kaynaşmış insan.
dişlerini fırçalamayan erkekler kadar çok değildir.
utanmadan beni öpmüyorsun diyen kızlardır.
bunu yapan kız olamaz *
erkeklerin fırçalamaması daha mı iyidir? yoo hiç bi fark yoktur.
Birde üstüne sigara mı içiyor....Hayy senin ağzını öpim bile diyemezsin güzel birşey dediğinde..Bildiğin kendini bilmezlik ya..
biyolojik silahtırlar.
herşeyden önce diş sağlığına önem vermeyen kız türüdür. affetmezler bacım, dolduruverirler amalgamı...
MUHtemelen erkek arkadaşı olmayan ve olamayacak olan kız türü.
dişini fırçalamaya bile üşenen kız, saçını bile taramaya üşenecek kadar bakımsız olma potansiyeline sahiptir. tırnak, saç, baş, kaş, göz, kirpik falan konularından da geçmiş, dişini fırçalamayan bir kızdan hayır gelmez, "canını seven kaçsın" demek gerekir sözlük.
Pis olmak başka bir şey işte.

Edit:dişlerini fırçalamayan insanlar olarak değiştirilmesi gereken başlıktır.
ağazına sıçıldığı vakit nefesi mis gibi kokacak olan kızdır.
güncel Önemli Başlıklar