bugün

Anlayamadığım sebeptir. Geçen sene süleymancı diye tanıtılan cemaatin bir abisi ile tanışmıştım. Dakikalarca kot pantolonun ne kadar zararlı olduğunu, amerikada köylülerin giydiğini, altındaki odun kesim gri kumaş pantolonu göstererek huzuru burada bulabileceğimi saçma sapan argümanlarla anlatıp durdu. Ben de deplasmanda olduğum için kafa sallamakla yetindim.

Not : dinci dedim dindar demedim.
Cinsel isteksizliğe hatta kısırlığa götürdüğü söyleniyor, beni, giydiğimde rahatsız eden bir ürün, arada bir giyerim fakat sportif giyinmeyi daha çok severim ve bana kalırsa kot pantolon giymekten rahatsız olmayan kişinin giymesinde bir sakınca yoktur.

Yani kendisinde bir probleme yol açmıyorsa giymesi neden sıkıntılı olunsun ki Kur'an'da veya hadislerde böyle bir şeye mi rastlanmış yada bu ürüne düşman olunmayı gerektirecek ne tür bir emir var da giyilmesine karşı çıkıyorlar anlayamıyorum.

Herkeste aynı sorunlara yol açamaz ya bu ürün.
Kafir icadı olduğundandır.evleri komple kafir icadıyla doludur ama pantolon çok mühim tabi.

Uzaktan bakıldığında birbirlerini tanımak için önemlidir.dinci dindarı düdüklemek için vardır.

Hac organizasyonlarında yoğun şekilde yer alırlar.
Abi sizin nasıl bir dininiz nasıl bir inanç algınız var ya?
Seni yaratan allah beni de yarattı nasıl bu kadar mal oldun ki sen.
Kuranı kerimin ilk emri "oku"dur. Bi okusana sen önce.
Din sana ne diyo?
Günah sevap ne?
Ayet ve hadisleri oku.
Yani ayet başka şey hadis başka şey dua başka şey sure başka şey. Benim dinim bu kadar sert değil. Sen nasi okuyosun algiliyosun da yorumluyosun bunu.
Ben kot giyince kicim belli oluyo diye cehenneme gidicem ama sen kicima iç gecirdigin için cennete mi gideceksin?
Ya git allaseen.
Dini yanlış yorumlayan carptiran kesimlerin önüne yatacaginiza kuranı kerimi okuyun.
Yobazsiniz yobaz kalacak ve öyle öleceksınız.
Ayrıca bu "dinci" kesim iphone samsung vb bütün icadlari kullaniyo. Son model arabalara biniyo! Lüks otellerde tatil yapiyo.
E be kıro peygamber deveye biniyodu, bi tane bez giyiyodu sen niye lacoste falan takiliyosun ondan sonra bana gelip pantolon caiz değil diyosun.