bugün

cern labaratuvarında çalışan isaac adlı dostumdan henüz aldığım bir bilgi.
epeydir görüşmüyorduk, dün akşam türkiye saati ile 21.00 sularında telefonumu çaldırdı. çok heyecanlı bir ses tonu ile
- dostum, nötron, proton çarpıştırmayı falan siktir et, çok önemli bir bilimsel tespit yaptık, deyince jack bardağımın içindeki buzları çalkalayıp anlatmasını istedim doğal olarak.

- dostum dedi, uzun zamandır tüm labaratuvar bu konu hakkında çalışıyorduk. toplam 3863 denek üzerinde incelemeler yaptık ve bu deneklerin %80 civarında ciddi sayılacak düzeyde homoseksüel eğilimlere yatkınlık ve buna bağlı bazı semptomların olduğunu ibretle tespit ettik dedi. biraz daha akademik bilgilerden sonra (anlayamayacağınız için yazmıyorum tabi) havadan sudan karıdan kızdan falan bahsettik. son sevgilisi anna'dan ayrılmış biraz burukmuş içi falan feşkan... bana ne lan anna'nın amından ibneye bak deyip kapattım iphoneumu ekrana üfleyerek.

neticede siz genç arkadaşlarımla paylaşmak istedim bu tespiti, yarın öbürgün yeni şafakta, zaman gazetesinde falan okuyamazsınız bu bilimsel gelişmeleri, üstelik katolik kilisesi de baskı yapıyormuş bunlara böyle bir açıklama yapmamaları için. akıllı olun, hadi selamın aleyküm seviyorum sizi.
homoseksüellik, dincilik, insanlar bunları ne kadar da önemsiyor. size ne inancından, cinsel eğiliminden. seninle sevişmediği sürece, senin inancına karışmadığı sürece isteyen istediğini olur. artık bu basit düşüncelerden sıyrılmalıyız.