bugün

hem kendi insanlarını hem de başka insanları canından edebilecek bir tehlikedir bu.

bugün öcalan'ı çıkarıp hdp'nin başına koysan bu kadar tehlike arz etmez. ama demirtaş gibi yalanı demokrasi kılıfına uydurabilen bir insan gerçekten çok tehlikeli.

daha bugün cümle altından insanları şu şekilde kışkırttı, dedi ki 'türkiye hiç ışid'e operasyon yapmıyor, hdp'yi terörist ilan ediyor.' bu yalan olduğu gibi kendi sempatizanlarına da dil altından 'silahlanın çıkın ve intikam alın' mesajı vermekte. zaten olası bir iç savaş ya da iç çatışma akp'nin ağır siyasi hataları sebebiyle hdp'ye yarayacak. yani bunu istemeleri kendi siyasetlerine uygun ve doğal.

zamanında kürt hareketini haklı bulan beni bile geri adım attırıyor bu demirtaş. türkiye için en tehlikeli adam. çocuklarınıza ve çevrenizdeki sevdiklerinize dikkat edin. türkiye yaşanabilir bir yer olmaktan iyice çıkıyor.

not: liberalim, türkiye'deki seçimlerde oy vermiyorum, müslüman değilim, türk değilim.
katıldığım önermedir. apo bile ülkeyi bu kadar karıştıramazdı. selo'yu özel yetiştirmişler.