bugün

Tuzak kelimesi ne kadar doğrudur bilemeyiz. Yeni müslüman birisiyim ve bu konu ilgimi çekti. Bir araştırmam olur bu konuda benim de. Buraya yansır mı bilemem. Şu sıra yoğunum biraz.
Yalnız bu hikayenin zeyd ile hiçbir ilgisi yok. Zeyd eşinden boşandıktan sonra hz Muhammed Zeydin eski eşiyle evleniyor. Bu esnada zeyd hayatta.

Bak burası çok önemli: zeyd hayatta.

Yani savaşa gönderip ölünce karısına el koyma gibi bir durum yok.

Demir maskeli adamdaki bu hikaye hz.davud'a atılan iftiraya uygun.

Hz.davud komutanının karısını banyo yaparken görmüş de komutanı kazanamayacağı bi savaşa göndermiş felan.

Lütfen biraz dikkat.

Alexandre dumas mevzuyu bilmiyor diye, kopyala yapıştır yapmaya lüzum yok.
(bkz: amr bin hişam ın haklı olduğu gerçeği)
Güzel ahlaklı islam peygamberinin bu tip oyunlara ihtiyacı yoktur, zira kendisi bu tip oyunlara girmek yerine, böyle işleri ayetlerle hallederdi.
Böyle ultra fantastik bir senaryo yazabilmek büyük orospu zozuğu olmayı gerektirir. Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum orospu zozuğu zanım evladım...
Geç kaldın budun. Bu iftira zaten hz. Davuda atılmıştı.
acaba diyorum bu arkadaşin hesabini 2-3 kişi falan mi kullaniyor. bazen bakıyosun öyle aklı başında tespitler, analizler... bazen bakıyosun 13 yaş ergen tespitleri.
inşallah durum budur.
Ah zeyd ahh. Cok uzuluyorum bu adama ya.
Peygamber senin karini duduklerken sen peygamberin gonderdigi savasta öluyorsun...
(bkz: liseli ateist klişeleri)
Liseli ateist desen değil zır cahil desen değil ilgiye ihtiyacı var desen o da değil.
Ulan bu salak entry niye yazdın.
Hadi iftira atayım dedin aleksandır siksallandırın kitabı maskeli adamı nerenden uydurdun.
Tengir saçmalamışsın. Bağlam yanlış olay alaksız.
Bence sıçtın sıvama bu saçma sapan hikayeyi sil.