bugün

islama göre çoğu din adamının savunduğu deccalin gelecekte kötü bir ordu kurma olayını öğrendikten sonra aklıma gelen sorudur. Düşmanı da mehdi ve ordusu olacaktır.
Tahminime göre deccal ordusu:
- Amerika olabilir. israil yine tahminim. Eskiden bu savaşın çok büyük olacağını insanlar tahmin edemese de şimdi bulunduğumuz çağdaki böyle bir savaşın boyutları aklımızın sınırlarını aşacaktır. Ki kıyametin çok yaklaştığını söylemekte islam alimleri.
iyiliği savunan ateistlerin çok taraflı olacağını düşünmüyorum. Deistlerin de. Ama bildiğim kadarıyla deccal ilk başta dindar rolünde kalpleri kazanacak.

Allahın bizi o günlerde mehdi ordusunda savaşkamyı nasip etmesini diliyorum. Ya da kıyamet çok daha geç olsun.
Solda nord barbarları, sağda rodok arbaletçileri merkezde ise vaegir yaycıları. Kergit gözcüleriyle düşmanın yeri tespit edildikten sonra svadyalı ağır şövalyelerle işi bitirmek. (bkz: böyle başlığa böyle entry) (bkz: silineceğini bile bile entry yazmak) (bkz: öleceğini bile bile çocuk doğurmak)
dexter. hatta deccal bizzat kendisidir.
rockefeller ailesi, rothschild, bush..
hasan karacadağ.
solda gandalf ve hobbitler sağda legolas ok ve yayıyla hazır olacak.
ben olmayacağım, gerisi de önemli değil. kim olursa olsun, inancı kuvvetli insanlar kurtulacaktır inanıyorum.
(bkz: x oynayan kaleye mum diksin)
(bkz: yaz beni)
Hiçbir zaman gerçekleşmeyecek olan mehdi ve deccal masallarını uydurarak islam dünyasının tembelleşmesine neden olan din simsarlarının tamamı olacak mesela.