bugün

sahip olduğu şeyleri insanlarla paylaşmayı ve küçük süprizlerle onları şaşırtmayı sever. bazı insanların ve türk ceza kanunu`nun bu düşünceli adamı teşhirci bir sapık olarak nitelemesi büyük talihsizlikdi ...

avukatı

çevresinde onu düşünen ve onunla ilgilenen insanlar hep vardı ancak hiçbirinin farkında değildi. bitkisel hayata girmiş olması bu ilgisizliği için bir mazaret değil.

eski karısı the first

kapıdaki örümcek ağına rağmen evine hırsız girmesi dini inançlarını kaybetmesine neden oldu.

eski mahallesinin imamı

bana geldiğinde ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar yaşıyordu. üçlü ya da dörtlü ilişkiler deneme teklifi ise sadece aramızdaki bu sorunları daha da büyütmeye yaradı...

eski karısı the 2nd

ankaraya bir daha gitmeme konusunda ettiği büyük laflar başına iş açacak gibi görünüyor. özellikle dikmen vadisinde dolaşırken dikkatli olmasında büyük fayda var...

i. melih gökçek
inatçı karakteri sayesinde bugüne kadar her düştüğünde tekrar ayağa kalkmayı başardı. ancak bu ciddi bir alkol problemi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. en azından oturduğu yerde içmeyi deneyebilir...

adını vermek istemeyen bir kalyon çalışanı

son birkaç (tam rakam vermek gerekirse 17) ilişkisinde yaşadıklarından ötürü aşka olan inancını kaybetmek üzereydi bana geldiğinde. ben ona inancını aids'e yakalanmadan önce bir an evvel kaybetmesini salık verdim ...

mesleği bırakmış eski bir psikolog
Alkollü geçen bir gecenin sonunda cebin Sevr Antlaşması'nın kendi imzasını taşıyan birkaç kopyasını bulduk, ergenekon kapsamında izliyoruz .

emniyet özel yetkili darius ve krezus masası
(bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)
doğum günün kutlu olsun.