bugün

darbecilerin anasını sikeyim ama karısına kızina laf etmek düpedüz orospu çocukluğudur.
Nasıl bir Osmanlı evladı olduğunu bilemediğim kamilin haltı.
Hiçbirşey yapılmaz. Zaten fişlendiler hayatları kaydı. Maddi ve manevi birçok sıkıntı ile uğraşacaklar suçları varsa bu onlara yeter. Senin karın, anan bacın, kızın varsa onlara da birşey denemez. Çünkü bu zihniyetteki bir adama sahipler, daha büyük ceza mı olur amkdum maymunu. insan misin sen? Seni sikebiliriz ama.
Bu başlığı açan kişi tam olarak (bkz: veledi zina) 'dır.
Umarım inandığın varlığın adı "Allah",
Mensubu olduğun dinin adı "islam" değildir.

Zira eğer olsaydın inandığın varlığın kitabından sana yasak olan şeyleri öğrenir, dinini 'insan' gibi yaşardın.

Gerçi insan dedim de, dine sadece insanlar mensup olabiliyordu yeni aklıma geldi. Kusura bakmayın.
onların çoğu suçsuz çıkacak

seni yakalayıp bulursa ne yapmayı düşünüyorsun.
çoğu suçsuz çıkabilir onların. seni bulurlarsa sizinkiler boşta kalabilir.
ulan sizin dininizi seveyim ak-it ler aklınız alemin karısında kızında

ensar vakfında çocuklara tecavüz kesmemiş bunları

suç şahsidir kadın ne yapsın,

siz ufacık çocuğa tecavüz edince karınıza ne yapıyorlar.

suçsuz olanları peşinize düşerse sizin karılar boşa çıkmış olmayacak mı.
tam bir şerefsiz troll başlığıdır.

ulan sen asıl nerede fingirdediği belli olmayan anana, karına bak şerefsiz köpek!

evet, darbeciler haindir ama buralarda eşeğin götüne su kaçıranların onlardan ne farkı var?
aklı sıra eğlendiğini zanneden orta bebelerine imkan sağlayan yönetimi de ayrıca tebrik ederim

insanlar nasıl bir komploya kurban gitmiş bilen yok, suçlu olan var, suçlu olmayan var, birilerinin acısı

bu hayvanların eğlencesi olmuş. tebrik ediyorum.
Senin ben beyin lobunu sikeyim göt bu herife dikkat edin bu piç insanlara her seyi yapabilir.
hangi kafayla açıldı bu başlık bilmiyorum ama asıl darbeyi yapanlar bu sapık şerefsizlerdir.