bugün

yeter artık söz milletin! lann! fakat! gün geçmiyor ki gündeme bomba gibi bir gelişme düşmesin amuntin rin tin tin. başörtüsüymüş felan benim derdim değil. sonsuz anarşi olsun. her yer seks olsun kanısındayımdır. ama chp'nin özellikle kılıçdaroğlunun başörtüsünü ancak biz çözeriz söylemini bozarım arkadaş. türkiyeyi 27 sene despotlukla yöneten chp şimdi demokrasi bekçiliğine soyunmuş. beh hele sen. neğzel lan. babam ve oğlum filmi üzerinden sol cenahı mazlum gösterip ekmeğini yediniz. sadece sol mu çile çekti lan bu ülkede. sağ ne yaptı peki? başörtüsü yüzünden hayatı kararmış insanlar var. ama nedense bunlara mazlum demediler. irtica hortluyor dediler, bu ülke laiktir laik kalacak dediler. şimdi kılıçdar diyor ki, saçın bir kısmının görünebileceği bir örtünme. peki bu nasıl kaypak ifade. bu kısım nedir ne kadar genişletilebilir? bunu geçtim akp'nin (zerre haz etmem) üniversitelerde başörtüsü serbestiliğini öngören yasa tasarısını dgm'ye ileten kim? gene chp. peki başörtülülere etmedik zulüm bırakmayan türkan saylan'ı işte çağdaş türk kadını ve atatürk ilkelerinin yılmaz savunucusu diyrek bağrına basan kim? gene chp. hadi oldu diyelim söyleminizi desteklemek için üç kuruşa kendini satacak "aslında kuranda örtünmeye dair kesin bir ifade yokmuş" diyecek ilahiyatçıdan çok bişey yok bu memlekette. grup sekse caizdir diye fetva versin diye bir tanesini evde kendi ellerimle besliyorum lan. sikerler sizi. ondan sonra bingöl'de van'da yuhlanırsınız sik gibi meydanlarda kala kalırsınız işte. neyse tespitimi yaptım hacılar sigaram bitmiş çıkıp alayım ben. tüm sözlük kızlarına selam ederim. beş vakit namaz kılıyorum.
(bkz: sencer ayata)
(bkz: Chp nin çözümü)
(bkz: çözün o başörtüyü)
(bkz: istismarcı chp)