bugün

başbakan ın açıkladığı bilgidir. ablalara bak lan sen.
Ateşler salın. Poketop gibi kullanıyorlar türbanlı bacılarımızı.
güzelim türk gençliğinin geldiği duruma bak. muslumanlik adi altinda yapilan beyin yikamalara maruz kalmaktadirlar.
ablalar da kurtaramaz artık bu cemaati denilen durum. ilahi takdirin önüne ne abla çıkar ne abi. cemaat kendi sonunu hazırlamıştır.
adamı yalan makinesine bağlasalar sigorta atar.
"benim bacıma deri eldivenli 100 kişi saldırdı" nın bir başka versiyonu.
ayakkablan camiye girdiler, camide içki içtiler. bir milyon tane yalan.

o değilde birileri gerçekten de; birilerinin birilerini gece uykudan kaldırıp da birileri için beddua etmelerini istediğine inanıyor olabilir mi? ( bu nasıl cümle oldu amk.)
salaklığın bu düzeyde olabilmesi mümkün mü?
Ayşe, fatma, hayriye haydi çifte bedduaya anacım kalkın. iktidar terelelli kıvamına geldiğine göre ben de tamamsam haydi gidelim a dostlar.
sahit oluyoruz bu tarz durumlara maruz kalmıs arkadaslara. hatta tvit atmaya zorlanalara vesaire. anlayacagınız oyle yalan deyip gecistirmeyin. bilmiyorsanız susun. ideolojik korlugunuz idrakinizi baglamasın.
inandırıcı olmayan iddia.
yeterli sayıya ulaşıldığında havada dönerek ve mavi ışıklar saçarak, zirvede tek bir güç olup tayyip'e yıldırım gibi çarpacak ablalar ve kardeşlerdir.
nasıl bir ülkede yaşadığımızı gösteren ve yeni haftaya damgasını vuracak olay.
şimdi her şeyi geçtim o meydanda başbakan bu lafı söyledikten sonra o kopan alkış tufanı nedir arkadaş?
neymiş efendim kızlar gelmiş başbakan'a bizi gece fosur fosur uyurken ablalar uyandırıyor hadi hep beraber beddua edelim diyor. bak sen.