bugün

Cem Yılmazın esprileri 15 cm arasında. iki bacağın ortası.
Duruma göre değişebilecek yorum. Adam bir günde zengin olmadı ki? Alıcısı olan birçok iş yapıyor, e haliyle de satıyor, ona bakarsanız cem yılmaz'ın işinden çok daha basit işler yapıp çok daha fazlasını götüren var. Adam en azından işini hakkıyla yapıyor, haram para kazanmıyor, beğenirsin beğenmezsin o ayrı mesele.
korsan yayın konusunda kesinlikle haksızdır. attığı tweet gerçekten saçma sen hem kapalı gişe oynadığın gösterini sinemaya taşıyarak milleti enayi yerine koy sonra nerede paralarım? kusura bakmayın. o parayla sizin gösterinize gideceğime emek harcanmış ve uğraşılmış şahan gökbakar filmine giderim daha iyi.
cem yılmaz'a hem bu açıklama konusunda hak veriyorum hem de yadırgıyorum.

1-) neden hak veriyorum? çünkü o adam o gösterileri yapmış, o kadar o konular üstünde çalışmış, daha sonra o gösteriyi filme çekmiş. para kazanmak ister. daha doğrusu kazanacağı paranın azalmamasını ister. bu da gayet hakkıdır.
*
2-) neden yadırgıyorum? çünkü cem'cim, sen zaten o her bir gösterileriden arka sıralardaki koltuk başına 55 tl, ön sıralardaki koltuk başına 100 küsür tl kazanmışsın. bu zamana kadar yaptığın bütün gösterilerin kapalı gişe oynamış. be adam sen zaten paranın amına koymuşsun. şimdi korsandan 3 kuruş eksik kazansan ne olur?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar