bugün

başlık : can bonomo yu eurovison a dışişleri bakanlığının göndermiş olması olacaktı.
türkiye nin büyük devlet olmadığı belli olmuştur. adamlar türkleri katletti jesti yine biz yaptık.

evet arkadaşlar bugün ortaya çıkan gerçektir. can bonomo yu eurovision a dışişleri göndermiş. hükümetin yaptığı ortaya çıkmış oldu böylece. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. birazdan linkini de vereceğim. daha önce entry lerimde de belirtmiştim. haklı çıkmak üzdü zira. türkiye devleti büyüklüğünü gösteremedi.
dışişleri müzik işine girdiğine göre eyvah ki ne eyvah.

tayyip hiç bağırıp çağırmasın büyük devletiz diye. onlar özür dilemesi gerekirken jesti biz yapıyoruz.
ben daha önce demiştim abi dicem olmayacak.
(#14234282)
tayyibin dediği gibi ustalık değil, çıraklığa geri dönülmüştür. israil in büyüklüğü tescil edilmiş. özür dilemeyince alttan alttan yalakalığıa geçilmiştir. ahmet davutoğlu gözümden düştün dedirtmiştir.
çok doğru yapmış. üç yaşındaki bebekleri öldüren bir ülkeye tepki gösterip, sırf bu yüzden "antisemit" ilan edileceksen eğer gönder eurovisiona türkiye'i temsilen yahudi asıllı can bonomo'yu, antisemitizm diyen olursada kulağının dibine yapıştır.
bu da milletce hasta oldugumuz kurgulardan biri işte. aslında olaylar göründügü kadar basit bu kadar yani. derin bişeyler arama artık
çok doğru bir karar verilmiştir.
umarım döndüğünde de can bonomo dışişleri ile birlikte tüm kabineyi ıssız bucaksız bir adaya gönderir.