bugün

her kız bıyıklıdır. her ne kadar alırsa alsın. hergün çıkan birşey bu. tabi pala remzi gibi olması kınayıcı ama 1 - 2 tanede hoş görülmeli. onları hergün takip edemez ya!
abi benim sınıfımda var bundan bir tane. ben kadınları narin, ince ruhlu bakımlı canlılar olarak bilirdim. bilmiyorum acaba istisnalar kaideyi bozar mı? çünkü ben bu kadar kötüsünü görmedim hayatımda.
kaytan bıyıklarını sürse nerelerine? şeklinde hakkında şarkılar yazılacak hatundur.
bu öyle bir durumdur ki arkadaşlar bir ada iğrençleşecek bir derecede. bir gün sevgilinizle dolaşırsınız bıyıkları dikkatini çekmez fakat onu dudaktan öpmek için hareketlendiğinizde ve hatta öptüğünüzde sizin ve sevgilinizin bıyıkları tango yapar. yumuşak bişi değer dudağınıza felan çok garip hissedersiniz kendinizi bir daha ki sefer öpeceğinizde bıyığı var mı yok mu diye kontrol edersiniz.
yıllar önce aliye dizisinde olan küçük kız.
şimdiler epey büyümüştür, top sakal dahi bırakacak yaşa gelmiştir...
özellikle lise yıllarında bolca görünen ara geçiş formu
"muhabbete nereden girsem acaba?" diye fazla düşünmeyeceğiniz kız tipidir. ya anında topuklarsınız (ki mantıklı olan da budur) ya da nasıl bir imaj yaratmak istediği konusunda fikir alırsınız, tavsiyelerde bulunursunuz.

önemli not: bu görüntüye uzun süreli maruz kalındığında cinsel iktidarsızlığın baş gösterdiği, sinir katsayısının arttığı ispat edilmiştir. (bkz: isviçreli bilim adamları)
kızların en rezilidir. kız dediğinin hiçbir yerinde kıl olmaz arkadaş.
(bkz: erkekleri seks den soğutan kız)

(bkz: bıyıklarını kes be kızım)
Kız arkadaşları tarafından gülünç bulunan, erkek arkadaşları tarafından rezil bulunan kızlardır.
abi olur amca olur dayı olur.
bir yıldız tilbe'dir bir adriana lima'dır, yine de candır ciğerdir sevdiğimizdir.
delikanlı kız denilenlerden olsa gerek.
küpeli erkekler bacımızdır diyen kızdır.
anlamsız insandır. Güzele kaşar, yakışıklıya yavşak dersin. Devam et bıyıklı kız, sen mükemmelsin.
(bkz: cemil ipekçi)
anadolunun bağrından kopmuş barış atar karakteri.
kirli sakallıları da vardır, çok korkuturlar insanı. ama kadınlar çiçektir tabi.
döşü kıllıdır.
bıyıklı kadın = ağda yapan erkek.
hastalıktır efenim hastalık biraz araştırsanız belki bu kadar acımasız olmazsınız.

ayrıca kendi ile barışık kadınlar erkek arkadaşıyla keçi sakalını da yarışıtırırlar. *
zamanında çok kez kortikosteroid ilaçlara maruz kalmış kadındır.
bu kızcağıza da bir ben denk gelemedim herhalde. sözlüklerde mözlüklerde bıyıklı kız aşağı, bıyıklı kız yukarı. vay amına koyayım. şehir efsanesi bence bu. cidden. en sikik başlıklara bile zibilyon tane görsel döşeyen sözlük yazarları bile bu başlıkta ancak iki tane konuşturabilmiş. üstelik hakkında o kadar atıp tuttukları halde. zaten birini siktir edelim, fake o. koyun çeşit çeşit bıyıklı kız fotoğrafı -ama sahici olacak bakın- da görelim lan. nerelerde geziyonuz da paso bu tip kızlarla rastlaşıyonuz anlamıyom ki.

bence yemeyek birbirimizi. yok böyle bir kız. harbi. varsa da çok az. ''yok'' denecek kadar. hatun kısmı aştı artık kendini. gayet güzel takıp takıştırıyorlar. hâlâ aynaya baktığında üst dudağının üstündeki o tüycükleri almayı akıl edemeyen bir kız varsa kesin zihinsel engellidir, onunla da taşak geçilmez zaten. ayıp.
bu hanım kızımızın birde bir üst versiyonu vardır.
(bkz: bıyıklı ve sakallı kız)
Arkadaşlar arasında pala denir böyle tiplere.
güncel Önemli Başlıklar