bugün

takvimi bir kaç ay öncesine alalım. ortalık bir sürü bomba blog siteleri ile doluydu. 3 büyük sözlük ile ilgili olanlar hani. kimin eli kimin neresinde, kim kimi neresinden nasıl şey yapıyor konseptli blog siteleri. bir kaçı telef olsa da bu engebeli yolda, hala ayakta kalmaya çalışanı da var. amaçları ise sözlüğün gerçek yüzünü, kirli çamaşırlarını ortaya dökmek gibi ulvi bir amaçtı.

uludağ sözlük ile ilgili haberler okuduk, öğrendik ve eğlendik. gerçekleri yansıtıp yansıtmadığı bilinmiyor lakin ilgi çekici olduğu ortada. çoğunuz girip bakmıştır "acaba benim hakkımda da çiziktirmişler midir?" falan malan. ben rahatım bu konuda, keza saklayacak ya da duyulmasını istemeyecek bir durum söz konusu değil. sözlük hariç hiç kimseye delicesine yazmadım, asılmadım.

okuduklarımız genelde yavşama ve ikili ilişkiler üzerine idi. birileri başkasının sevgilisine yazıyor(muş), karşılık buluyor(muş), bunu duyan boynuzlu sevgili ise sevgilisine yazan ibnenin kaynına atlıyor(muş) falan.

bir başka komedi ise; sözlüğün gri ekran verdiği durumlarda ise msn'den devam edenler de mevcut(muş). cute blond teen playing her pussy temalı olaylar cereyan ediyor(muş).

bu blogların ortaya koyduğu bütün olayları özet geçemeyeceğim, zira siz zaten hangilerinden bahsettiğimi biliyorsunuz, bu blogları belki de benden daha sıkı takip ediyorsunuz.

sadede gelmek gerekirse, diyeceğim şudur ki arkadaşlar;

bütün yazarlar tren yapmış mna koym. benim gibi istisnaları ayırıyorum ve ekliyorum;

meğer biz ne mazbut muşuz y*aa??
Makinist bu durumda "zall" oluyor.

En önde o olmalı adettendir...