bugün

sözlük finallerim bitti eve de gitmedim. babam gelme dedi. halbuki 2 saatlik yol. her neyse 3 kişi kalıyorduk biri memleketine gitti. diğer arkadaşım burda ve kız arkadaşımda gitti. çoğu gitti yani. ne yapabilirim.
la bebeler biriniz entry girin la. kaç gündür başlık açıyorum ipleyen yok. böyle mi olduk sözlük.
Ders çalışabilirsin.
Zaten bedava olan beyini kullanmadığını görüyorum.
Entry yukarıda.*
keşke sen yazmasaydın dostum. daha 10 gün var. 10 gün boyunca zaten ben her gün 2 saat ders ve 30-60 sayfa arası kitap okuyorum. bir daha da bilmeden yorum yapma harbiden kalbini kırarım.
panpa gece sabahlara kadar film izle internette takıl
gündüzleri uyu zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile.
deneyeceğim dostum.
Tekrar upladım ama an itibariyle gene 10 gün var. Bu 10 gün süre zarfında 2 saat ders çalışmak ve kitap okumak dışında zamanı su aktıracak bir şey lazım. Araba var ama gezecek param yok. Son 90tl param var 20sini makarna çorbaya çıkıyorum kaldı 70tl 20sini sarma sigara alırım ona çıkıyorum kaldı 50tl. O yüzden benden gez takıl gibi tavsiyelerde bulunmayın. Sadece internette takılabilirim. Bir arkadaş gece film gündüz uyku dedi onu yaparım ama zamanı geçirecek film lazım. Korku vs olmasın ev bile değil apartmanda tekim. Bekliyorum önerisi olanı.