bugün

seçimlerde akpye oy vermedim bundan sonra da vermeyeceğim, önce bu bilinsin.

dinle beni sözde 1 yıldır politikleşen arkadaşım.

akpye oy vermeyebilirsin. şu an üniversite okuyan kesimin çoğunluğu akpye oy vermiyor zaten. fakat bu ampüle oy veren kadınları, adamları küçümsemek, koyun demek, götkılı demek de ne oluyor lan?

olum senin annen baban veya babaannen deden zaten akpli. bugün sözlüklerde takılan arkadaşların çoğunun babası annesi maalesef akpartili. başlıklar açıldı babanın ağır akpli olması gibi. millet geldi içini döktü babam akpli çeviremiyom onu fikrinden gibi.

ben mitingteki adama cahil pezevenk seni gidi götkılı dersem ne olacak o adam belki de bu satırları okuyan senin baban? hoşuna gider mi? belki dişleri olmayan recep tayyiiiip diye bağıran o meşhur teyze burdan birilerinin annesi, teyzesi. naapıyorsunuz olum, chpnin hatasına düşüyorsunuz. halkın beynini küçümsüyorsunuz elitist götverenler gibi. e neydi chpnin problemi? halkın içine girememek kendini kabul ettirememek.

yahu beni küçümseyen bana götkılı diyen adamlara niye oy vereyim, bana köylüyüm diye aşağılar gibi bakan, yanımda emaneten duran ulusalcıya niye oy vereyim.

mustafa sarıgülü veya deniz baykalı bir köy evinde sobanın yanında çökmüş çay içtiğini düşünün. bir aileyi ziyaret etmiş, bir de tayyip erdoğanı düşünün. hangisi şeklen sırıtıyor? götü yere emanet gibi oturtan, yahu bitse de gitsek şu evden zaten ahır gibi kokuyor diyen beyaz türkcü tayfa mı tayyip erdoğan mı?

tayyip erdoğan içinizden biriyimi çok iyi kullanıyor. onlarla oturduğunda dertlerini dinlediğinde gerçekten samimi görünüyor. beni dinle it asla akpli filan değilim ben, seçimlerde oy kullanmadım kullanmayacağım da. chpnin siyasi hatasına burdaki yazarlar da düşüyor.

çoğumuzun babası dedesi akpye oy verdi. niye küçümsüyoruz, üniversiteli olup akp ye oy vermek diye başlık vardı yahu. olabilir. yeri geldiğinde siz değil miydiniz bu eğitim sistemi bok gibi, üniversiteli mal gibi yetişiyo diyen, ne fark etti şimdi noldu da bir anda üniversiteliyi tahta oturttuk? akpye oy vermeyecek kadar bilgili yaptık?

geziyi destekleyen biri olarak o günden bugüne kadar fazla ileri gittiniz. nihayetinde halkı aşağılayan siyasetçilerin hatasına düştünüz: siz teyzelere, amcalara götkılı, beyinsiz, cahil demeye devam edin. halkı aşağıladıkça ine ironidir ki millet içinde halk kelimesi geçen chpye değil daha samimi bulduğu başka partilere oy vermeye devam edecek.