bugün

mar ile venüs arasındaki fark kadardır.

sen ülkenin şartlarını beğenmiyor olabilirsin, "kardeşim ben ülkenin taşını toprağını havasını suyunu seviyorum ancak şartları zorlayıcı, liyakata değer verilmiyor, hak ettiğim parayı ve değeri almak istiyorum" diyebilirsin. ki haklısın da.

ama sen ülke sınırları içerisinde türkiye cumhuriyeti vatandaşı iken, ülkenin bayrağına, milli değerlerine hakaret edip, kürt milliyetçiliği yaparsan kusura bakma, bir orospu çocuğusundur. hem yasalar karşısında hem de bana göre. herkese göre amk!

ulan bir bitmediniz be orospu çocukları! 100 yıl önce kürdü türkü(ki bu ülkede herkes türktür, kürt demek bile bir kürde hakarettir, ayrımcılıktır) omuz omuza savaşmadı mı? sırf bu yüzden bu sınırlar içerisinde yaşayan herkes türk ve türkiye cumhuriyeti vatandaşı kabul edilmedi mi?

ağır milliyetçi değilim ancak sizin gibileri cidden gördüğüm yerde sikesim var. zira derdiniz bile sigara yakmaya değmeyecek cinsten amına koduklarım! derdini siktiklerim ya!
ince farklardır.
Anlamak için basiret sahibi olmak icap eder.
fark yoktur, ülkeni sevmiyorsan bölünüp bölünmemesi de seni rahatsız etmez ya da bölünmesin diye uğraşmazsın, bölücülere ses çıkarmayan kişi o ideolojiye yardım etmiş demektir, sessiz kalan dilsiz şeytandır.