2 3 gündür hissettiğim bir olgu.

Günlük duşa girip, odayı da temizledim yetmedi evi her yeri didik didik temizledim. Kedi idrarı gibi bir sey olsa çoktan yitip gitmeliydi ama bu bambaşka hiç daha önce hissetmediğim adını koyamadım bir koku. Öyle bir koku ki bu temizlik ile geçmiyor çarşaflar yorgan battaniye hali ve kilimler hepsi yıkanmaya gitti çıkmıyor. Günlük 2 kere duşa giriyorum gitmiyor gitmiyor gitmiyor. Farkli bir marka yumuşatıcı parfüm vs de aldım kıyafetler için. Oda parfümünü degistirdim evin kokusu değişti ama o kokunun bulunduğu küçük bir yerde koku hissedilmiyor dominant bir koku. Zaten öyle bir koku olmasa çamaşır suyu ile o bölgeyi temizlemem zorunda kalmazdım her şey değişti de bu kökü yine değişmedi güncelliğini yitirmedi.

Özlemin neşenin kederin öfkenin terin rutubetin kısacası hiçbirinin kokusu değildi bu. Psikolojik olmali diyorum her gün farklı bir ruh haliyle takılan benim gibi birini böyle derinden etkileyecek bir olay yaşamadım da. Bunun beyin tümörü olduğunu da düşünmüyorum böyle saçma bir iddia ile hastaneye de gidecek değilim ama son derece garip, sadece odanızdan çıkarken kapı eşiğiniz kokuyor. Girerken kokmuyor. Küçük bir yer için evde değişmeyen düzen kalmadı. Ilginç gerçekten çok ilginç.
içerik bulunamadı.