bugün

Herkesin son günlerde dilinde ...
Evet doğru tahmin ettiniz. Tecavüz edilip, bıçaklanan ve yakılan kızcağız .
Ben artık hepinizden sıkıldım !
Şehit haberi çıkar ... SiZ ortaya çıkarsınız .
Siyasi gündem olur ... SiZ ortaya çıkarsınız.
Umursamadığınız takımlarınız şampiyon olur ... SiZ ortaya çıkarsınız !
YETER !!!
Eğer değerleriniz varsa, insan gibi arkasında durun ve tüm yaşamınıza yayın !
Çevremde hergün "ah şu kızı bi elime geçirsem" diyen kişiler çıkmış lanet okuyor ! Ulan PEZEVENK senin zihniyetin, birini öldürmedin diye farklı olmuyor !
Veya şu tipler var ! Şehit olur sosyal medyada şov yaparlar ! Ulan ibne ! Sen değil misin, askere gitmemek için okul uzatan ! Olayın akabinde hemen içip sıçan ?!?!?
Şimdi de çıkmışlar !
Hadım edilsinler ! idam edilsinler ! Cezaevinde 20 kişide onlara tecavüz etsin diyorsunuz !!!
Bana, sizi onlardan ayıran şeyi söyleyin NE OLUR ?
Nasıl bu kadar acımasız insanlar oldunuz ? NEDEN ?!?
Gerçekliği hakkında emin olmadığım bir hikaye anlatayım ... Bi çoğunuz bilir ...
Hitler ve Stalin bir barda oturmaktadırlar. Bir adam içeri girer ve barmene bunlar Hitler ve Stalin değil mi diye sorar. Barmen "Evet, onlar" der. Sonra adam onlara doğru yürür ve sorar: "Selam, ne yapıyorsunuz? "Hitler cevaplar" : 3. Dünya savaşını planlıyoruz." Adam sorar. "Gerçekten mi? Neler olacak?" Hitler: "Bu sefer 14 milyon Yahudi'yi ve bir bisiklet tamircisini öldüreceğiz" der. Adam sorar: "Bir bisiklet tamircisi mi???!" Hitler Stalin'e döner ve der ki: "Gördün mü, sana kimsenin 14 milyon Yahudi'yi takmayacağını söylemiştim!"
işte bu var mesela !!
Eğer ki öldürme ve yakma olayı olmasa hiçbiriniz umursamayacaktınız ! Çünkü hepiniz lanet birer şekilcisiniz ! Hergün, her yerde tecavüz olayları, insan kayırmalar, dedikodu, adam öldürme, hak yeme ve benzeri yığınla olay olurken, bu durumları gerçekleştiren ve izin veren bizleri tarih affetmeyek !
Çok sevdiğim bir söz var !
" insan önce gözünden kirlenir "
Suçu hep başkasında aramaya devam gerizekalılar !
Hepinize ve hepimize yazıklar olsun der, ve saygılarımı (!) arz ederim !