bugün

bu tür müdahaleler yüzünden işsiz kalan insanlar var.

koç holding namına çalışan istihbarat elemanları var. büyük bir ihtimalle devletten maaş alan kişiler. devlet içinde sözü geçen kişiler. ford marka ticari araç satışında bu istihbarat elmanlarının etkisi var. nede olsa telefon dinleyen internet erişimini gözetim altında tutan kişiler. dinledikleri kişiyi çok daha kolay ikna edebilecek başka insanları anlık yönlendirebilecek kişiler.

çevremde tanınıdıgım bir doktor muayenesine arçelik marka lcd tv almış daha doğrusu alması için ikna edilmiş. hareketlerinden anladım zaten istihbarat elemanlarının etkisinde kalmış üçüncü kişiler sayesinde kızı vestelde işe başlamış. üstüne basa basa dedimki sakın güvenme onlara. bu arada konuşmalarımızın dinlendiğini biliyor. bana konuşmamız arasında miele marka beyaz eşya alcagıma arçelik alırım. iyi biz bir şey demedik. aradan zaman geçti kızına mecazi anlamda rütbe zorbalıgıyla işten çıkarmışlar. başına birisi getirmişler onu yap bunu yap sıkıntıya sokarak işten çıkarmaya zorlamışlar. doktor açık açık konuşan birirde değil sıklıkla beni aramaya başlıyınca bana hak verdiğini anladım. annesine samsung marka televizyon aldırmış. biz söylüyoruz ama bizi dinliyen yok.

ankarada trt de kadrolu çalışan birisi vardı. emekliliğine 2 yıl kalmıştı. bu istihbarat elemanları devlet içinden kanun çıkartıp emekli etmişler trt de çalışan kişiyi. üst yönetimden biri ford araba alması için yönlendirmişler. adama baskı zoruyla ford marka araç satmışlar.

ford otosan yönetimi eleman alır bir süre sonra mobbing uygular işten çıkarmak için. müdürün başına müdür atar onu yap bunu yap emirleri verir. müdür onur guru meselesi yapar istifa eder.
yada eleman çıkarmak kurtulmak için yaptığı işi sabote eder işleri aksatırlar işler aksadığında o bölümü lav ederler biz başka bir taşaron firmaya verdik derler.

deniz baykala komplo kuran bu istihbarat elemanlarıdır.

marka reklam ajansında vestelin reklam işleri yapılıyordu. koç holding namına çalışan istihbarat elemanları şirkete müdehale etti. vestelin reklam işlerini elinden almışlar. marka reklam ajansının sahibi hulusi dericidir adam paranoyak olmuş işleri elimdenmi alınıyor düşüncesindeymiş. vestel gitmiş onun yerine yapıkredi bankasının işlerini vermişler. 7000 tl maaşla 2 yıldır çalışan grafiker vardı. bir tasarım işi vermişler, hulusi derici işi beğenmemiş istediklerimi veremedin demiş işten çıkarmış. 2 yıldır adam çalışıyor baktıki şirkettte işler değişiyor az para veren şirketlerle karşı karşıya kalınca şirket eleman çıkarmak zorunda kaldı nedesin bir bahane bulup işten çıkarması lazım.
yani anlayacagınız mecazi anlamda yalnız kurt bir şey yapamaz.
kendi istibarat elemanlarınız varsa şirket kurup kısa zamanda zengin olabilirsiniz.

bir market sahibi koç holdinge satmak yerine daha yüksek para veren sabancı holdinge satmıştır. bu yüzden koç holding sabancı holdinge mecazi anlamda savaş açmıştır. baktı olmadı barışmışlardır. migrosu satıp onun yerine tüpraşı satın almıştır.

bir albaya bedava ford marka araç verdiklerini biliyorum kim bilir belkide ihalede kolaylı sağlamıştır. bir kişiye durup duruken bedava bir şey vermezler elbet bir sebebi vardır.

eski maliye bakanı kemal unakıtan motorlu taşıt vergisi arttırmak istedi. yabancı yatırımcıyı kaçıracak diye mobbing uyguladılar adam kalp krizi geçirdi, nerdeyse ölüyordu. motorlu taşıt vergisi arttırmak yerine benzine zam yapıldı.
bu istihbarat elemanlarının sayesinde.

bilgisayar tamiriyle uğraşan bir kişiye bir devlet okulun bakım anlaşması verdiğini biliyorum. başka bakım anlaşmaları verilmiş olsa gerek adamın son model bir araba aldığını biliyorum. birde son model motosiklet aldığını biliyorum. inşaat sektöründede böyle kişileri, zengin edilen müdehalaleler var.

anlaşılan bir çok iş sektöründe böyle müdahaleler var.