bugün

Zorunluluktur. Ülkenin geldiği hal belli, getirenler belli, çözüm belli, çözümü öne sürecek parti belli. Bu seçimde halk bilinçlenip mhpye atmazsa şehit haberlerine ne akp hükümeti ne hdp teröristleri ne de biz halk doyacağız. Türk milleti uyan!
mhp mi. ?? 7 hazirandan sonra çözümsüzlüğün tek adresi bu adamlardı. akp'Ye yaltaklanan yine bunlardı. peki bitti mi, bitmedi.
7 haziran günü "bize ana muhalefet düşer" diyecek kadar çapsız ve vizyonsuz olan bunlardı.
yahu adam oyunu arttırıyor ama zerre iktidar olma, ülkeyi yönetme arzuları yok. böylesi çapsız bir zihniyet asla ülke için şans olamaz.

beni bilen bilir, bilmiyorsa eski mesajlarıma baksın. akp'den nefret ederim, bir daha asla iktidarda görmek istemem ama mhp mhp, akp mi derseniz, allah mhp iktidarından bu ülkeyi korusun derim.!!
Terörden ve akp'den kurtulmanın tek yoludur.
milliyetçi damalar fırladı yine.

ben mi çok uç düşünüyorum yoksa gerçekten siz mi körüsünüz.

ne zaman ki mhp'nin ve akp'nin oyları düşüş gösterse hoooooğ terör patlıyor oylar artıyor.

ne garip ironi değil mi?
pkk ile bir olanları ellerine fırsat geçtiği halde kullanmayıp yargılamadığı için nah mhp'ye!
görsel
Mhp'yi eleştirmeye yine devam edeceğim bahçeli'ye yine söveceğim ama şu durumda mhp'den başka parti göremiyorum hiç değilse bu çözüm süreci rezilliğine bulaşmayan tek partiydi.
katıldığım önermedir.

ak troller şimdi neden hiç bir şeye yanaşmadı diyecektir. çözümsüzlük yarattı falan filan faso fiso!

madem akp bu kadar çok istiyordu devleti başsız bırakmamayı, o zaman bahçelinin yok saydığı hdp ile de görüşme yapsaydı.

chp ile 30 gün dans etti, mhp ile sadece 2 saat görüştü. hatta devlet beyin sunduğu ve sadece milleti ve devleti ilgilendiren 4 maddeyi kabul etmeyerek. peki efendiler neden hdp ye gitmedi.

bahçeli yok sayarken kötüydüde, akp yok sayıp gitmeyince neden kötü olmadı. biri bana neden hükümet kurmak için iki liderin görüşmediğini açıklasın.

akp nin olduğu yerde çözüm olmaz. çözüm tek başına mhp iktidarıdır!
olması gerekendir.

bazı cahiller hala akp ve mhp'nin oyu düşmeye başlayınca terör artıyor demiş. oğlum bak akp ve mhp en çok oy geçişlerinin yaşandığı partilerdir meclisteki. birinin oyu düşerse diğeri artmaya başlar. chp zaten 10 senedir aynı yerde sayıyor. son seçimde hdp akp'nin kürt oylarına konmasaydı aynı seviyede kalıyor olacaktı hadep çizgisinden beri. fakat mhp yükseliyor, akp düşüyor. sonra kasetler çıkıyor ve mhp düşüyor, akp yükseliyor.

diğer cahiller mhp elinde imkan varken pkk'yı yargılamadı demiş. bunlar ne içiyorsa aynısını bana da tavsiye edin. mhp ne zaman tek başına iktidar oldu da pkk ile hareket edenleri yargılamadı. yoksa tam tersi olmasın. koalisyondayken bile 99-2002 yılları arasında çoğu zaman şehit vermemişken mhp pkk'ya karşı göz yumdu demek aşırı derecede cahil bir laftır.

mhp'nin eleştirilecek yönü çoktur. eleştirilerinize devam edebilirsiniz. bende eleştiriyorum. örnek olarak: (#28508415)