bugün

Bizde kutsaldır ruha hitap eder onlarda bedende yaşanır bedene hitap eder.
bizdekiler kutsaldır evet görüyoruz kutsal olanları veriyorlar kutsalı. onlarda bedende yaşanır bedene hitap eder hepsinde değil. bunlar sadece insanlarla ilgilidir yoksa bizde de bedende yaşayanlar çok sayıda olmakta. aşk insandadır kutsallaştıran da o basitleştirende.
aşkın bizi osu olmaz. aşk insani bir duygudur nihayetinde. ulan bazen düşünüyorum ya bu yabancılar uzaylı yada biz. hepimiz insan değilmiyiz dünyada. insanın bizi osu mu olur?
askin karisilastirilmasidir.

bana gore ask cok yabancilarda bir yerde. Bana tasaklarini acmis emsene hiyar agasi hadi emsene diye bagiriyor. Oysa ben cok fedakar ve cikarsizdim demek ki ask kendisine her kapilani bir otel odasinda inletip kicina tekmeyi vuran gaddar bir kisilikmis. Boyle askin izdirbaini sikeyim diyorlar ya. Ha iste ayni oyle la durum. ya biz askin izdirabini sikecegiz ya da ask bizi izdirapla sikecek. Sairin dedigi gibi yalanla donen carklarin birinde yaziyor ask. Iki kisinin birbirini sevmesi imkansiz. Bana herkes seni seviyorum dedi kimse sevmedi lan.. Al ergen tribi gibi oldu ama bugun cok yorgunum beynim ayri bir yorgun hani olsunda bitsin derler ya omur oyle olsun istiyorum, simdi gidip alkol almaliyim. Yoksa iyice mala baglayacagim.