bugün

bir insanın; yaşamını orospu çocuğu standartlarında sürdürmesidir. fiili olarak annesi orospu olmasa da; hareketleriyle, söyledikleriyle, yaptıkları ve yapmadıklarıyla bu sıfatı haketmesi durumudur!
şimdi bu orospu çocukluğu kime göre, neye göre değil mi? sana göre bana göre amk!

o kadar benimsemiştir ki bu biçimi; sadece bir kişiye iki kişiye değil, hayata karşı orospu çocuğu olarak davranır!

mevzuya gireceğim yol yapıyorum...

girmeden de; burada şair anneye değil çocuğuna küfrediyor, okurken gözümüzü kullanalım!

eğer bir şerefsizin dersinden devamsızlık yapmadıysanız, verdiği ödevleri harfi harfine yaptıysanız, vize finalde sadece bir yorum farkı ve işlem hatası yüzünden ebesinin amı gibi puanınız kırılıyorsa; ve bu dersten kalıyorsanız, bunu yapan adam orospu çocuğudur! lan neden orospu çocuğu diyorsun, adam gibi yap da geç değil mi?
işlem hatasını sen tahtada çözerken yapma, tamam ondan sonra da benden isteme! senden puanı kim kırıyor be şerefsiz! o zaman sen de maaşını eksik al!
sen tahtada neyin ne olduğunu iyice göster, sonra benden de tam olarak iste aynı yorumu! daha .... 'in ne olduğunu bilme (şimdi söylersem ne hocası olduğu ortaya çıkar) sonra gel benden bunu iste!

ama ben biliyorum ki; bu orospu çocukluğu paralı olsa ya da ne bileyim vergiye tabii olsa ortalıkta bunlardan çok fazla kalmayacak, ha bizim hoca yine parasını verir orospu çocuğu olarak kalır ama bunun kadar olmayanlarda bir azalma gözükür en azından!

(bkz: devlet orospu çocuklarından vergi alsın kampanyası)
(bkz: çok doluyum sözlük)
(bkz: ateşle yaklaşma)
gazoz kapağı kardeşime teşekkür ediyorum kalifiye entrysinden dolayı. lakin bilemeyiz tam mansıyla nasıl bir duygu olduğunu. imralı'da yatan hayvana sormak lazım.

tanım: kitleler tarafından büyük tepki çekmek ile sonuçlanan yaşam biçimidir.

hamiş: tanım da aponun götüne girsin.
(bkz: sovdi)