bugün

sözlükte ne kadar gerizekalı bir topluluk olduğunu apaçık gösterir durumdur.

bana istediğinizi söyleyin umrumda değil. şu ipekgorgun fake olsun ya da olmasın sözlükteki topluluğun düşünce yapısını ruh halini gözler önüne sermiştir. linç meraklısı, kıskanç ve nefret dolu insanlarsınız.

trolleri istemiyoruz sözde. hiç bir troll e bu kadar baskı yapıldı mı ? bu kadar büyük tepkiler verildi mi , küfürler edildi mi ? kızın ne kaşarlığı kaldı ne orospuluğu kaldı ne kezbanlığı kaldı. siz hangi hakla bir insana bu yakıştırmaları yapabiliyorsunuz ki ? harun abi bile olsa bunu yapmaya hakkınız yok.

size net olarak bir zararı mı dokundu ? yazıları pirupak toplumumuzu, pırıl pırıl gençlerimizi ahlaksızlığa mı sürükledi ?

sözlüğü bırakanlar mı dersin, kafa izni alanlar mı dersin.. donuz butonu diye birşeyden haberiniz olmadığını varsayıyorum. ona rağmen mantıksız bir tepki verilen. tıklama başlığa, okuma. hadi dayanamadın okudun takılma geç gitsin.

ne kadar meraklısınız birilerini kötülemeye, dışlamaya. survivor da kamera karşısında tek konuşurken takım arkadaşına giydiren tipler gibisiniz. ya da daha güzeli, bu tarz benim programında birbirine çaçaronluk yapan kızlar gibisiniz.

ben ipekgorgun denen yazardan hiç rahatsız olmadım. çünkü hiç önemsemedim.

ama şu kıza verilen tepkiler, nefret dolu linç yaklaşımı beni inanılmaz rahatsız etti.

siz her boku kendine dert edinen kocakarı kılıklı zarar ziyan insanlarsınız. ve sizden tiksiniyorum.
Mhp ye oy vermeyen pkklıdır http://www.youtube.com/watch?v=hrDwOJ8UI1A