bugün

mekana girdiği gibi zamanın durmasını ve tüm gözlerin üzerine çevrilmesini isteyen ama tek yapabildiği kadınlara başıyla 0.4 derecelik bir selam verebilmek olan baylar, dostunuz gene size yardım etmek için işini gücünü bıraktı ve klavyenin caps lock tuşuna bastı. hiçbir kitaptan veya birinden duyamayacağınız tamı tamına 3 tavsiye:

1. ellerinizi başparmağınız penis gibi dışarıda kalacak şekilde cebinize sokmayın, ya elinizin yarısını sokun ya tamamını sokun ya da hiç sokmayın. sadece homogaysueller ve düşük zekalılar böyle yapar.

2. ayaklarınızı sürterek yürümeyin. özürlü müsünüz? evetse sürtün, hayırsa insan gibi adım atın.

3. bir gıdım daha yaylansa göğe yükselecekmiş gibi zıplaya zıplaya yürümeyin. sanki yürümekten çok adımlı squad yapıyormuş gibi görünmek hiç havalı değildir. düzgün bir yürüyüş şekli belirleyin. elimde olsa böyle yürüyenleri suriyeye ve afganistana gönderirim.

not!!!: bunları uyguladıktan sonra sizince cinsel seks yapmak için sıraya giren kızları lütfen üzmeyin.
Mümkünse dar paÇa pantolon giymeyin. O ne öyle tövbe tövbe.
sarı şahine 5 kişi binip yolda görülen kızlara gelsene demek. ah be oğlum arabada yer yok ki kız gelmek istese bile olmaz işte o. yapmayın oğlum, satmayın, dur karıştı.
Etek giymek. Yapmayın koç yiğitler.
Tayt giymek mesela.
Millet kusura bakmayın ama bok gibi oluyosunuz. Kızların her giydiğine her taktığı küpeye özenirseniz böyle olur tabi.
bir memenin sarkmasına neden olmak. onu daima sıkmak lazımdır ki sımsıkı taş gibi kalsın.
(bkz: aşık olmak)
bozar erkeği aşık olmak küçük çocuğa çevirir adamı uzak durmak lazım en azından yanlış kişilerden.
bir kızın "dış görünüşe önem vermem. içi temiz olsun" yalanına kanmak.
kim istemez brad pitt gibi şeytan varken yakışıklı olmayan bir melekle olmayı, di mi?
herhangi bir kıza inanmak. aşka inanmak.

hayır ağlamıyorum. gözüme kültablası kaçtı.
cevap vermek. *
Asla telefonda hakaret ve delikanlılık yapmamalı.
eski sevgilisine kanka demesin.
Bir kızı hamile bırakıp kaçmak.
dilber ay ve benzeri türkücüleri dinlemek.
anlaşılmadığını, kafaların uyuşmadığını anlamasına rağmen, ısrar etmek.
Aldatmak, tükürmek, orospuluk, gevezelik, aç gözlülük, arkadaşlarının güdümünde davranması, devamlı paradan bahsetmesi, kendisini acındırması, ailesinden utanması, meraklı olması, yanındaki kadının onurunu ayaklar altına alması, nezaketsizlik.
açıkça dile getirmese de kendini bir şey sanırcasına davranmak.
(bkz: kezbanlar açmış ağzını yummuş gözünü)
orospuluk yapmak.
Anne babaya karşı bağırmak. Sevgiliye o kadar ümit verdikten sonra yarı yolda bırakmak. Yalan söylemek.
türk kızı gibi güzide bir varlık varken rus kızlarını hayal etmek.
Kadına el kaldırmak.
Aldatmak.
Kadının ayaklarına kapanıp, yalvarmak, ağlamak.

Yapmayın! Hiçbir kadın güçsüz erkek sevmez.
Net.
ısrar etmek.
orospuluk.
sevgilisine karşı ipleri eline vermesidir. yapıldığı andan itibaren o ilişki ilişki olmaktan çıkar.