bugün

faşizmde sınır tanımayan insan hezeyanı.

birazdan başka bir faşist çıkıp, "bir faşistin ağzını burnunu kırma hurriyeti" diye bakınız verecek buraya.

edit:

(bkz: emo ne lan)
(bkz: bir hürriyet olarak ağız burun kırmak)
en az emonun karşıdaki kişinin ağzını burnunu kırması hürriyeti kadar olan bir hürriyet çeşidi. (bkz: anarşik)
emo dedigin 12-17 yas arasi coluk cocuk takintisi birak yasasinlar gencliklerini sonra düzelirler diye düsündüren tespit. hem bir emo'nun agzini burnunu kirarsan sevinir, hayat'dan nefret etmek icin bir nedeni daha olur. *
emolar belki de pek sevimli insanlar değildir. belki de hiç sevilmeyen insanlardar. biz de bunlara tepki olarak ağızlarını burunlarını kırarsak daha sorunlu hale gelmezler mi? daha emo olmazlarmı? ağız burun kırarak hangi sorun çözülür?
revolter00 haklari'na gore var olan hurriyet.
tanım: bir emonun yüzündeki bilimum organlarını dagıtırken özgür olmak hakkımdır diyebilmektir.

yorum: emo deyip genellediğinde zaten komple işin b.kunu çıkarmış olursun. eğer varsa bi uyuz oldugun sevdiğin kızı çalan emo direk gidip onunla hesaplaşacaksın. genelleme kaygınıza sıçarak esas konuya girmek istiyorum. emo değilim emo hayranı değilim. ville vallo abim değil ama bu herşeyi bi yerlere bağlama isteğinize keyifle sıçma hürriyeti istiyorum. prof. anasını öldüren kızda mı emoy du acep diye sormak istiyorum. ha tamam emoları sevmiyorsun sinir oluyorsun da. ben de demet akalın dinleyen, ferhat göçer dinleyip entel oldugunu zanneden, hande yener mi gülben ergen mi tartışmalarına girenlerden tiksiniyorum ama dur lan bi şunların ağzını burnunu kırayım demedim hiç.

fondipnot: ben bir emonun senin ağzını burnunu kırma ihtimalini sevdim.
(bkz: emo dövmek)
hayir dovecegim dovecegim sikinti veriyor bu godoslarin bunyesine dayak iyi karma olarak yansiyacak diye..