bugün

her gün beyaz atlı prensini değiştiren genç kızlarımızın yeni trendidir. yeni beyaz atlı prensleri recep tayyip erdoğandır.

normal durumdur. zira:

başbakandır;
%47 oy almış bir partinin başıdır;
geldiği resmi makamlara rağmen mahalle ağzıyla konuşur vatandaşıyla. "lütfen saygılı olun" diyeceğine "saygılı ol lan" der. bizden biridir.
1923 yılında olanları reddeder. moda 2. cumhuriyetçiliktir artık.
özgürlük de özgürlük der. kafası öpülesi adamdır.
çıplak kadın resimlerini yasaklamamıştır.
10 kasımlarda ayakta durarak yormaz kendini. keyifle gülümser. bir sigara yakar belki de.
en sevdiği yazar mehmet şevket eygidir.
nejat işlerin yaşlanmış halidir.

ee sevilmez mi böyle adam. her ülkenin başına naship olasın (!)

ayrıca (bkz: recep tayyip erdogan/#2695950)
beyaz atindan düşerekten ana haber bültenlerini işgal etmesi kesin kişidir.
(bkz: hayal kurmaktan soguttun lan beni)
(bkz: dark side bekle beni)
--spoiler--
beyaz atli simdi gecti buradan
suvarisi can evinden vurulmus
ciksin daglar taslar gayri aradan
beyaz atin suvarisi yorulmus, yorulmus, yorulmus, yorulmus
--spoiler--

(bkz: bütün ekiplerin dikkatine)
(bkz: basbakan geliyor yollari acin)
(bkz: rte nin attan dusmesi)
pek uzun surmeyecektir, kısa surede attan dusecektir zira.
manidar bir çağrışım yapmıştır bende;

prens sensin at da tayyibi...
yo yo yo gerisine devam edemeyeceğim.
söz konusu zat-ı muhteremin külhanbeyi vari tavır ve söylemleri göz önünde bulundurulduğunda bir başbakana pek de benzemediği yadsımaz bir gerçektir.

diğer yandan hem kendi partisinde hem de devlet yönetiminde adeta monarşik bir güç haline gelip istediği gibi at koşturabiliyor olması da** kendisinin bir prens olabilme ihtimalini kuvvetlendirmektedir.

bu durumda çözülmesi gereken tek soru, sayın tayyip erdoğanın atının rengidir.

ha bu arada kendisini prenslik sendikasına şikayet edeceğimi de buradan belirtek isterim. zira bir zamanlar "prens" dendilince herkes bir dönüp bakardı. şimdi şu halimize ! bak ayıp yahu ! hep senin yüzünden recep !

(bkz: genç prensler rahatsız)
eger recep tayyip erdoğan bir beyaz atlı prens ise prensesini bulmak için dört nala koşturmakta. hani o meşur slogan var ya; "durmak yok yola devam." prenses ise ABD'nin hayali ve kendisinin bizzat eş başkanlığını yaptığı büyük ortadoğu projesi olsa gerek...
(bkz: episode 2)
(bkz: atın intikamı)
(bkz: siyah atın ne hayrını gördükte)
(bkz: tayyyyyipin beyaz attan düşmesi)
(bkz: atını seven kovboy)
(bkz: atın intikamı)
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
tüm ihtişamıyla, masalın en can alıcı yerinde ortaya çıkacak, kızcağızın aklını başından alırken en zamansız anda düşecek ve karizmayı yerlere vuracak masal kahramanı.
(bkz:Bak atının terkisine de atmış, gözleri şaşı gelini
Mor kaftanlara sarmış, haspam odun gibi belini
Ah verin elime de kırayım, cadının derisi kara elini
Seni gidi dilleri fitne fücur, kıyametin gelsin )
kasımpaşa ülkesinin prensidir.atının rengi beyaz değil siyahtır.atı onu pek sevmemektedir.zira bir kire üstünden atmıştır.

sozluksever zoho dan bildirdi.
beyaz atlı olarak düşünemiyorum. malum atlarla arası pek iyi değil, bu sefer kırar bir yerlerini. beyaz mercedes ile canlandırdım gözümde; görmez olaydım! o bile yakışmamış.
güncel Önemli Başlıklar