bugün

trabzon akçabat çömlekçide görülen hadisedir, saf gibi bu tip cafelerin birine girip kola içerseniz hesaba şaşırmayın sakın çünkü bir bardak kola 100 dolar! şakirt dostum zübeyr ile gittiğimiz şenay cafe bunlardan biri idi ;

şakirt dostuma hacı, zübeyr dışarı çıkalım benim evde canım sıkıldı dedim oda olur hem gezeriz sonrada bir yerlere gider bir şeyler içeriz dedi bende buna sevindim tabii dışarı çıktık epey gezdikten sonra şenay cafeye girdik girdik ama girmez olsaydık acayip kadınlar vardı biz tenha bir yere geçtik oturduk neyse garson geldi direkt iki bardak cola getirdi masaya
koydu ben;
-biz iki fincan çay içecektik dedim
garson; bizde sadece cola vardı dedi
ben işkillenmiştim, içerideki kız bolluğu ve bu iki bardak kola hayra alamet değildi, kolalarımızı içtik hesabı istedik
hesap geldi dostum zübeyr çok cömertdir hemen eline aldı hesabı ama şoka girmiş seda sayan ile karşılaşmış ve beyin ölümü gerçekleşmişti
ben hesabı zübeyr'in elinden çekip aldım yazan rakam 200 dolardı şok olmuştum garsona dedim ki
-hocam biz istemeden bir tecavüz mü yaptık bu neyin doları bu neyin rakamı?
garson duj bedava deyince
zübeyr uyandı abi bunlar şeyli cafe işletiyormuş dedi
ben hesabı günün dolar endeksinden ödedim hemen mekandan çıktık arkamızdan garson;
- beyefendi dujunuzu unuttunuz dedi
ben arkama baktım ki kızıl saçlı iki tane afeti devran rus kızı ama nefsimi yendim zübeyr'e dedim
-topukla şakirt zina günahı peşimizde!
iki adet abaza usian bolt gibi koşarak uzaklaştık.
siz siz olun bu tip cafelerden uzak durun.
zinanın her yerde olduğunu masumane görünen cafelerde bile olduğunu anlamamızı sağlamıştır, teşekkürler çömlekçi teşşekürler trabzon teşekkürler şenay cafe 200 dolarlık hayat dersin için!
sevgili dostum zübeyr akşam eve geldiğimizde abi ya zina etseydik cehennemliktik demesiyle beni ürpertmiştir, zina yapmadan o mekandan kurtulmak bizim gibi şakirtler için büyük bir şükür vesilesidir.