bugün

tüm ürünlerde %30 indirim şeklindedir.

kampanyaya katılım şartı; fatura kesilecek kişinin 18 yaşından küçük olmasıdır.

şu şekil bir ilan verilebilir; bimeks'ten alışverişte kullanılacak, 18 yaşından küçük, 23 nisan törenine öğlen katılacak, kız ya da erkek çocuk aranmaktadır.

- merhaba. bu ürünüm, bu da para.
+ yalnız 18 yaşından küçükler için bu kampanya. siz 35 yaşındasınız, bu kampanya şartlarına uymuyorsunuz.
- içimdeki çocuk ölmedi. bakın hala cebimde misket, elimde lolipopla dolaşıyorum. sizde gazoz kapağı var mı abi?
+ ehehe çok hınzırsınız.

----

- alican yürü gezmeye gidiyoruz.
+ ee bana şeker alacak mısın abi?
- yok usb flash bellek alıcam. ahahah
+ kaç cigibayt?
- sen nerden biliyorsun kerata?
+ oooo windows xp kurmuşluğum var benim.
- vay velet. ehehe

----

- ecemnur bak şimdi. ben internette ürün alacağım, sen de siparişi onayla butonuna basacaksın.
+ benim bu işten karım ne olacak?
- çıkarcı yeğen.
+ ee hem beni kullanacaksın, hem de indirime sen konacaksın. yok yaa.
- eheheh sıpa.

----

- abi sizin çocuğun kırkı çıktı mı?
+ niye ki? daha 1 aylık, henüz çıkmadı.
- abi bimeks'te indirim var, çocuk lazım. götürüverelim hadi.
+ olur mu lan öyle şey? çıkaramayız. kasabın çırağına sipariş vereyim, getirsin malzemeyi. onu götürüver 2 dakka. 13 yaşında.
- süpermiş o zaman. yarım kilo et iste, harddiskten fazlasıyla kazanıyorum. kâr ederiz her türlü.

----

- abi naber?
+ iyiyim senden naber?
- iyidir ne olsun. yeğenim napıyor?
+ napsın işte, yengen emziriyor şimdi.
- siz onun nüfus kağıdını çıkarttırdınız mı?
+ yok yarın gidicem nüfus memurluğuna. ne oldu ki?
- yaa gel hadi alayım seni, bugün gidelim. bimeks'te 18 yaşından küçüklere indirim var. bir tane çocuk ve nüfus kağıdı lazım.
+ ulan iyice teknoloji manyağı oldun, yürü git.
- bak çocuğa bir tane ram alırım, bilgayarına takar ilerde.
+ lan deget.

----

- miray gel yavrum. bak şimdi bir amca çıkacak telefona. bir adet acer 5920 serisi, 402g16mi istediğini söyle. sonra kart numaralarını ben sana söyleyeceğim tamam mı?
+ agu gugu.
- hanım şu çocuk 1 yaşına geldi, hala konuşmasını öğretemedin. telefondan sipariş bile veremiyor.
* bey bu saçma kampanyalar seni iyice yoldan çıkardı.

----

- merhaba. benim çocuk henüz doğmadı, ama 1 ay sonra doğacak. şu an anne rahminde. ismi ve cinsiyeti belli. bir şeyler yapamaz mıyız?
+ üzgünüz beyefendi. nüfus kağıdı gerekli.
- yaa %20 filan yapsanız?
+ kusura bamyayın.