bugün

(bkz: pasif ofsayti bilen kiz)
ince görmesi gereken kızdır.
görsel
şu kız ne zaman aklıma gelse hiçbir zaman tamamını net olarak izleyemediğim yıllar önce cine 5'de izlediğim, turuncu top girdikten sonra şifre giren filmde oynayan kızdır.

anladığım kadarıyla anlatayım;

bu ablamız sarışın, gözlüklü, fazla kalabalık olmayan kıyafetlerle donanmış hoş bir tene sahip, diksiyonu düzgün biriydi. neyse işte şifre girene kadar bir iki topu sokuyor böyle yalnız, dudağını emiyor kendi kendine halleniyor böyle ve ne zaman o turuncu topa atış yapıyor, top iki memesinin arasındaki çizgi doğrultusunda deliğe doğru yuvarlanıyor ve top deliğe girdikten sonra şifre giriyordu. buraya kadar her şey gayet güzel ve net.

işte o saatten sonra hayatı flu ve çekilmez yapan şey başlıyor. abla bir atış daha yapıyor, topun yuvarlandığı duyuluyor, abla masaya yaslanıyor, elinde isteka, yere dayıyor ve içeriye erkek olduğunu daha sonradan anladığım bir siyahlık giriyor. siyahlık abinin zenci olmasından mı yoksa cine 5'in koyduğu şifreden mi tam bilmiyorum.

sanırım ablaya nasıl atış yapması gerektiğini öğretmek üzre bir araya geldiklerinde tek parça oluyorlar, ben, abi bir yere gitti sanıyorken, tanımsız bir beden hareketi peyda oluyor.

sonra yine iki kişi oluyorlar, sonra abla sanırım üzerindeki kıyafetleri çıkarıyor, atış yapmak zor anlaşılan.

ve daha sonra hiç ilgisi olmayan hareketler gerçekleşiyor, oyun masasına iki top bir isteka daha dahil oluyor. abla masaya oturuyor, abi ablaya vuruş şekillerini gösteriyor diye tahmin ettiğim hareketler başlıyor, sonra canım sıkılıyor amına koyayım, gözler acıyor, kısık bakmaktan.

ey cine 5 ey şifresini siktiğim, ömrümüzü yedin be !
arkası frikik versin diye bekleyen abazanlarla dolu kızdır.
Her türlü gideri vardır.
görsel
Beybi!
vurduruyordur.
toplarımı deliğe sok bebeğim.
rus kızıysa ve amerikan bilardosu oynuyorsa, hızla kaçmalıdır.
semih saygıner, bilardoya keşke şimdi başlasaydım diye hayıflanıyor olabilir.
o ne lan öyle ?

amerigan casusudur.
Hem kız hem de erkeklerin oynayabileceği sporlardan birisi de bilardodur.