bugün

ben demiyorum ispanyol spor gazetesi "as" diyor. aS guti ile ilgili yaptığı haberde beşiktaş'tan türkiye'nin en popüler kulübü olarak bahsetmiştir. pekte dopru söylemiştir.

http://fanatik.ekolay.net...or_3_Detail_33_188226.htm
3 büyük yoktur, tek büyük vardır, o da Fenerbahçe'dir...

edit: sevgili Beşiktaşlılar! (sevgili dediğime bakmayın, sırf dostlar alışverişte görsün hesabıdır. Yoksa sizlere daha latife sıfatlar tercih ederdim ama şimdilik sözde bir centilmenlik edası takınayım)
beni taşlasanız da eksi atsanız da, gene de şampiyon fener, en büyük fener, alkışlayın ulan i......
kesinlikle yalan denemeyecek haberdir. en fazla taraftarı dememiştir nitekim. galatasaraylısı da hastafenerlisi de hasta sonuçta çarşı'ya. kimisi itiraf eder. kimisi itiraz eder. ama içten içe hepsi kabul eder.

(bkz: 2-2) bohuhuhuhuhu
en popüler kulübü oldukça iddialı bir sözdür. o olsa olsa en popüler kulüplerinden biridir. zaten öyle denmiştir ama çeviren neresiyle okuduysa artık öyle çevirmiştir.

Rüştü Barceolana'ya gittiğinde Barcelona ispanya'nın en popüler kulübüdür dediyse Barcelona en popüler kulüp müdür? değildir. ispanya'nın popüler kulüplerinden biridir ama.

not: beşiktaşlıyım.
not1: herkesin bir popisi var.
şampiyonlar ligi'nde en çok gol yiyen takım olmasından mütevellit avrupa'da tanınması sonucuyla ortaya çıkan durum.
(bkz: 0 puan çekip gelenler parmak kaldırsın)
(bkz: 2-2)
gay evlilikleri için hazırlıklara başlamış bir kulüp için ortaya atılan haklı iddiadır.
(bkz: guti nin hoşlanabileceği beşiktaşlılar)
beşiktaş kulbüne yakışmayan bir sıfattır beşiktaş popüler olmak için değil futbolu kültür olarak benimsediği için beşiktaştır. beşiktaşlılık diye birşey öne sürülüyor endüstrriel futbol karşısı olduğu söyleniyor ama şuana kadar bunlara uygun hareket ettiğini göremiyorum.

benim bilidğim beşiktaş 2 taş bi kames topu futbol olarak gören beşiktaştır. allahımın apaçisini veteran topçusuna bi ton para döküp flaş transfer yapan değil.
an itibariyle son derece doğru bir önermedir. yaptığı tranferlerle sadece türkiye de değil dünyada da kendinden bir hayli söz ettirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar