bugün

doğum günündede insana yapılırmı lan bu. işlek ana bir yolda normal bir hızla ilerlerken yan yoldan yarrak gibi çıkıp, korna çalmama rağmen, selektör yapmama rağmen hatta direksiyonu kırıp kaçmama rağmen gelip benim sağ arka çamurluğuma çarparak ezik ve çiziğe neden olan orospu evladının kullandığı beyaz Şahin'in sahibinede kendisinede sokayım ulan.
eşimden sonra hayatımın ikinci aşkı olan sevgili can dostum golfüm senden Özür dilerim. Beyaz Şahin kullanan o hayvan evladından seni koruyamadım. Çamurluğundaki çizikler kalbime bıçak gibi saplandı. Bütün gece yatamadım. Bir çizik bile yokken üzerinde şimdi yaralı ve çaresizsin.
Vurup kaçan şerefsiz beyaz Şahin sahibi, ahdım olsunki bundan sonra gördüğüm her beyaz şahinin kaportasını çizip haşat edeceğim.
Hayatımın ikinci aşkı, yazın sıcağında kışın soğuğunda yanımda olan bendeki sevgisi artık bir hastalık haline dönüşen Tek dostum sevgili golfüm. Seni en kısa zamanda tamir ettireceğim. Ne olur beni affet.
ve sana gelince şerefsiz haysiyetsiz beyaz Şahin, artık benden kork. Gördüğüm yerde kafanı koparacağım.
Golf yaşayan bir efsanedir, anlatılmaz yaşanır...