bugün

görsel
şemsiye seviyorum.
açılanı daha makbuldür.

hala oy verebiliyorsan beyin hücrelerinin faaliyetini yitirdiği anlamına geliyor.
Daha cahil bir toplumun bireyi olmak arzusundayım.
sefil gibi yaşamaktan keyif alanların,
türkiye'yi sevdiğini sananların,
para her şeydire inanıp parasız gezenlerin en sevdiği girizgahtır.
Çünkü hırsız olmak bunu gerektirir.
Boynuna kadar boka batmış Türkiye'yi burnuna kadar boka batırmak istiyorum.
Çünkü fakir, eğitimsiz, kaos içerisinde bir ülke istiyorum.
çünkü bu seçim propagandalarında farklı pozisyonları vaad ediyorlar * .
Efsane çalıyolar.
çünkü biat etmeyi seviyorum, çünkü beni yönetecek insanların bana değer vermesi, benim için çalışması umrumda değil, çalıp çırpmaları beni ilgilendirmiyor, seçilerek yapmak zorunda oldukları işleri yapmaları bana yetiyor da artıyor bile, karizmatik görünmesi, diğer parti liderlerine ve seçmenlerine kahve ağızla konuşması, bel altı vurması, bana iyi gelir elde etmekten, insan gibi yaşamaktan, saygı duyulmaktan daha iyi geliyor, çünkü öz benliğim o kadar zayıf ve neredeyse hiç yok ki, liderimin büyümesi bana yetiyor.
ileride çocuklarımı da böyle yetiştireceğim ve güçlü olana sırtınızı dayayın, karnınız bir şekilde doyar diyeceğim, çünkü beklentilerini düşük tutarsam mutsuz da olmazlar , ellerindeki ile yetinirler.
Millet copden yiyecek bulmaya çalışıyor, bu insanlara soyleyin sıkıntı yapmasınlar marmaraya binsinler, sehir dışında ulaşımı olmayan hava limanına gitsinler.
Diyanet islerinde ve sgk da yapilan sorusturma sonucunda toplam; 20 katrilyon cari acik oldugu tespit edilmistir.

Akp sayesinde ne kadar zengim bir ulke oldugumuzu ogrendik. Oyum akp'nin!
Meeeeee meeeeee meeeeeeee.
ben bir davarım.
yoksulluk sınırı 4434 TL
açlık sınırı 1361 TL
asgari ücret 1000 TL
saraylarında refah içerisinde yaşasınlar, gemicikler alıp, milyonlarca lirayı hiç etsinler.