bugün

Bir dizi haykırış. Yeter sürekli özelden bana yazıp beni tavlayıp sonra beni ekmenizden sıkıldım sizin yüzünüzden gitmediğim il kalmadı.

Bir tanesi işi abartıp üç il değiştirdi gün içinde neyseki uçakla geçtim tamam bu sefer oldu diyordum ki canım ben istanbul a dönüyorum acil eve gitmem lazım ütü fişte kalmış dedi hayır salak kadın diğer iki ile giderken niye söylemedin ki o kadar bilet aldım peşin sıra gezdim sayenizde görmediğim il kalmadı ama artık yeter bi limit koydum kendime günübirlik mesafelere gideceğim ve kendime söz uçakla aktarma yapmayacağım en fazla ankara mesela uçakla yok akıllandım antalya mersin bu nedir ya siirt e bile gittim ama canım ben saana siirt demedim ki şirinevler dedim diye mesaj attı bir tanesi siirtteyken sikik nasıl bir karışıklık bu ya.

Ayıp gerçekten alınıyorum. Lütfen artık beni bir yerlere davet etmekten vaz geçin hiç yüzünüzü görmediğim halde sizlere iki haftada 13 binlira para harcadım kişisel masraflarım hariç.

Hele bir tanesi tam olacak gibiydi iphone 11 aldım hatta başlığını bile açmıştım o zaman

(bkz: bir haftalık sevgiliye iphone 11 almak)

Üstüne iki iphone parası da yedi benden canı sağolsun ama yüzünü bari görseydim bir kez be ha?

Salaklar ya beni enayi zannediyorlar.