bugün

her türlü faaliyete deliren sevgili modelidir.

her atılan adım, her bakılan yer, her konuşulan kelime, her gülünen kişi, her kırpılan göz bu cinsteki sevgili tipini çıldırtabilir. beni deli etme derken zaten ruh hastası bir manyak olduğunun bilincinde olmayan insan modelleridir bunlar.bunlar genelde 80 model olurlar.nedense o modellerde böyle bir çarpık duygu durumu genelde var. o yılın havasından mıdır suyundan mıdır bilinmez tabi ki bu durum.

özenle ve sistemli olarak delirtilmesi gerekir bu modellerin. çünkü deliren insan bütün sinirleri tam tepesine zıplatıldığı o delirme anlarında yaşadığının tadına varır "vay be deliriyorum o halde yaşıyorum" şeklinde ne idüğü belirsiz saçma felsefi çıkarımlarda bulunabilecek bir düzeye ulaşır.

deliren ve delirmekten zevk alan bütün insanlar dönüp dolaşıp aklın limanına vururlar bir gün. aklın limanına vurdukları gün de delirdikleri o günleri özleseler de bir daha dönemezler o günlere. dolayısyla delirtilmekten zevk almaya bakmalıdır bu insanlar.
delidir ne dese yeridir.
"delirsen nolur" diye cevap verilmesi gereken sevgilidir. artiste bak la. *
'' sen zaten delisin, gerek yok ki'' diyerek intihara sürüklenecek sevgilidir. *
artik cok gec.
aslinda delirt diyordur. boyle baglamindan koparilmis sekilde okundugunda kotu bi anlam iceriyormus gibi duruyor ama oyle degil. delirmenin bin turlusu var hem. askindan delirmek, alinan zevkten delirmek gibi. daha fazla detaya girmeyecegim.
deliliğin ne derece başdöndürücü ve çekici olduğunu öğrenecek sevgilidir.