bugün

cesaretli ve gerçek erkeklerin yapacağı eylemdir bu baylar. şimdiden bigilendireyim sizi istedim.

var mı aranızda böyle konuşan bir azizenin gönlüne taht kuran? var mı aranızda zor olanı zorlayan? peki siz hiç kartalları düşündünüz mü? nasıl asil bir hayvan değil mi? kanatlarını 180 derece açıp avına son sürat yaklaşıp pençesini geçirip gökyüzüne kaldırışını izlediniz mi?
belki evet çoğunuz izlediniz ama ne yaptınız riski göze alamadınız değil mi?

neden? sizde o yürek yok. sizler yüreksiz olarak geldiniz ve yüreksiz olarak hayatınıza devam edeceksiniz. kolay lokma kızlar daha bir avlanabilir ve kullanıp at tarzında değil mi? evet haklısınız bende sizler gibi düşünseydim kesinlikle hak verirdim.
sağda solda şiir paylaşan, geceye söz bırakan ve sike sürülmeyecek şarkıları paylaşan 3.sınıf türk kızlarını cezbetmek kolay gelir, onun, o geberik yalnızlığına aydınlık olursunuz ve kısa sürede kaçarak uzaklaşırsınız.

peki değer mi? gerçekten değer mi kolay lokma kadınları sevgili edinmeniz... asıl iş asil kadınlara kartal gibi pençenizi takabilmeniz. işte o zaman gerçek bir erkek olursunuz.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.