bugün

üzülerek söylemeliyim ki sözlüğümüzün sevdiğim yazarlarından kamil, bir süredir tanıdığımız bildiğimiz kamil değil.

espiri yapmayın sikerim. içine cin min kaçmadı. Kamil yok. gitti. o vurdumduymaz, o kendine özgü adamı bile küstürdüler. belki bir kadın, belki sözlükten sıkılması belki de hayatın başka karmaşaları bilemem. hangisi asıl sebep veya hangisi daha çok sebep bilemem.

zamanın birinde bunun yazıları değişmeye başlamıştı. birgün buna mesaj attım. sen kamil değilsin kimsin diye. yazılarındaki kişi o kadar değişmişti ki, ruhsal olarak kamil olmasına imkan yok gibiydi. ancak cam açtı da inandım. yarak göstereyim mi dedi, yok lan ibne siktir et dedim. o derece samimiydik yani.

ve o gün bir konuda anlaştık. geyik gibi idi ama sanki olacak şeyleri seziyormuşum gibi özel bir şifre koyduk aramızda. ne zaman ona şifreli kelimeyi söylesem, o da bana şifreli 2. kelimeyi söyleyecekti. sadece biz bilecektik bunu. o günden sonra bu şifre muhabbeti zevkliydi. ama sonra bir iki hafta uzak kaldım netten. döndüğümde hem kamil değişmiş hem de şifreyi unutmuştu. yazıları o eski kamil'i özleten kamil'i bile aratıyordu. mesajlaştık. inanmak istemiyordum bunun kamil olduğuna. üstelik msn değiştim gibi zırvalar söylüyordu. şifremizi de bilmemesi, kamil'in artık o kamil olmadığını düşündürdü iyiden iyiye.

msn aldık verdik yeni kamil ile. cam açtırdım. kamil olmayan kamil'in teki çıktı. 2. kamil sözümdeki "lavuk" anlamını anladınız sanırım. bu kamil o kamil değil lan. Eski kamil yarak var yer misin diyordu, bu kamil götünü gösteriyor. kapat kapat ben erkeğim dedim. oyhhş dedi engelledim. allahtan uyandım lan çok kötü kabustu.