bugün

O yar...

Herkese goz kulak, bana el olmus...!
çok romantik olmak bence kusmuk tadı gibi gitmiyor o yüzden bu yazıyı birine değil herkese yazalım sevişin kadim dostlarım sevişin.
Her gece dua ediyorum allah a bari bu gece ruyamda goreyim seni diye. Kurudum sensizlikten. Sen hala yoksun , hic olmadin ki zaten.. Ama kaldiramiyorum artik dayanamiyorum keske bilsen, bilsen seni ne kadar sevdigimide utansan kendinden beni bu hale getirdigin icin.
biri kim?
birikim abi!
biri kim ?
birikim.
sikerim deme eşiğine gelip eksiye abanmadıysanız.

biri kim ?
birikim!
hayır biri kim?
birikim işte.
k. senle evlenicez.
nerdesin lan ??
Seni çok özledim....
Dün uyutmadın bugün de uyutmadın, okula gitcek olsam neden yatayım?
Korkuyorsun, biliyorum.
bende korkuyorum, isyan ediyorum bazen.
benim her şeye isyanım var evet ama senin manda ve himayene girmeye hazırım.
Basket maclarina gittim, surekli voleybol oynadim ki hep seni gormek icin. Nerdeysen ordaydim. Ama artik ruyamda bile goremiyorum. Ö(z)lüyorum dayanamiyorum yoruldum. En buyuk korkumu gittiginde yasadim ben. Daha ne kadar zarar verebilirsin ki diye dusunuyorum ama hala icimdesin, hala kalbim sende. Sen nerdesin?
Hayırdır inşallah, önemli bir sorun yoktur umarım.
O çocuk çakalın biri seni üzecek bak bi gece becerip sonra sıkıldım der yapmaaa.
Her şeyin başladığı yerdeyim yine bu akşam.hayır seni görmek amacıyla çıkmak istemedim sokaklara.ama içimden bir his hala canını yakmak istiyor.dayını gördüm,"nasıl senin serseri" diye sormak istedim.soramadım.nasıl olduğun umrunda değil aslında.beni gör ve elde edemeyeceğini bile bile için yansın istiyorum.korkağın tekisin diye haykırmak istiyorum.sonra vazgeçiyorum.en iyisi sen özgür bırakmak.daha çocukken kırılan kalbinin (ya da bana oyle söyledin) duzelmesine izin vermek.geçmeyeceğim o sokaktan bundan sonra.evet yoksun artık.
aldattin dimi aldattin dimi onla yattin dimi peki bunun ustune de biraktin beni biraktin beni biraktin dimi.
hayatımda unutamayacağım insanlardan birisin. seviliyorsun.
Manzara izler gibi izlediğin gülüşümü sana değil başkalarına gülerken görüceksin oldu mu paşam.
hepinizin amk. yanlış anlaşılmasın ona yazdım.
adam gibi biriylen aldatsaydin helal kocum deseydik amkmun dilek ocalan tipli koylusuylen niye aldatiyosun. 19 iqlu serefsiz.
Bir dellikanlının Milladı oldun. Aynı Hz. isanın doğuşunun takvimlere etkisi gibi yaptın bana. senden sonra ben, senden önce ben.
Bundan dollayı kendine en güzel sıfatlarla kuşatabilirsin. Kralliçem
ah be MALi, tatlı dilli güleryüzlü sevecen delikanlı. kalbimin ince sızısı oldun. seviyorum seni.
sen bunu hiç bilmeyecek olsanda.
Yağmaya tereddüt eden yağmurlara baktın mı hiç?
izledin mi gülerken ağlayan çocukları?
Şehrin bütün kreşleri potansiyel mutsuz kaynıyor
Kafayı yemiş bir çağın göbeğindeyiz kuzum
Sadece annenler değil bütün coğrafya delirmiş
Tek ben değilim meczup, mahalleniz komple manyak
Lakin seni koruyamam koruyacak yerlerim yara
Ama olsun sen bana ağlama
Ağlayacaksan eğer, kendine ağla!