bugün

Elazığ mesela tabi ki diğer şehirlerde de bu tür yol sorunları vardır fakat. Elazığ kaldırımından tutun da asfaltına kadar kışın bir sürü sorunla karşılaşıyorum.

Araç kullanırken motosiklet sürüyorum ve bolca çukur ve motosiklet lastiği için tehlikeli çukurlar ve çizgilerle karşılaşıyorum. Acemi sürüclerin mutlaka kaza yapabileceği hatalar.

Kışın özellikle bu çukurlar su sebebiyle fark edilmiyor veya içine giriyorsunuz hendek gibi.

Hadi diyelim aracınız yok yolda yürüyeceksiniz. Kare kaldırımları bilirsiniz bu kaldırımlar kışın veya yağmur yağınca içine su giriyor ve oynak olduğu için bir köşesine basarsanız diğer köşesinden paçanıza hatta başkasına su sıçratıyorsunuz.

Soruyorum belediye başkanları veya hadi başkanı geçtim çok sorunu vardır ilgilenmesi gereken vs. Peki çevresindeki kalemler abi yolu yapan fen işleri çalışanları da mı bu yollarda yürümüyorlar veya oy isterken hiç mi bu kaldırımlara denk gelmiyorsunuz. Biraz sokağa çıkın ve oy isterken esnaflardan denk mi gelmiyorsunuz her taraf dolu çukur her taraf dolu mayın tarlası gibi.

153'e şikayet bildirin bildirdik diyorlar fakat ilgilenilmiyor. Saçma sapan işler.
güncel Önemli Başlıklar