bugün

bu seçimde değil ama bir sonraki seçimde muhtemel koalisyon kombinasyonlarından biri. ülkemizin iki güzide partisi bir araya gelse şahlanış başlamaz mı arkadaşlar, ne dersiniz?
burası türkiye her şey olur abicim.
Pkk Sanatçısı Ahmet Kaya'nın müzik dünyasındaki en yakın arkadaşı Ferhat Tunç Bdp Tunceli'den vekil adayı imiş.
Ahmet Kaya'nın 1. dereceden akrabaları ise Akp'den aday. Hop! Unuttum sanmayın; bunların avukatı, bunları içeri
tıkmak yerine salıveren Sezgin Tanrıkulu ise Chp'den aday...

TÜRKiYEM, mhp'den başka kimin var?
saçmalıktır. koalisyon ihtiyacı olsa mhp'nin chp ile birleşip çoktan akp'nin paçasını indirmişti yere. mhp bir komunist partisi ya da terörist partisiyle ya da din sömürücü bir partiyle asla koalisyon yapmamıştır.
şaşırılmaması gereken ittifaktır. zira ikisi de ırkçıdır. gerçi söyle bir durum söz konusudur. dünyada bütün liberal, solcu, kapitalist vs. birbirini severken sadece ırkçılar birbirinden nefret eder.
rakıyı kola ile içmek, yanına bigburger-patates tava. tatlı olarak bol acılı baklava. hay ben damak zevkinize, pardon beyin gücünüze şeydicektim.
2015 seçimlerinde olursa AKP'den kurtulabiliriz.
kıyametin kopması demektir. ya da en sonunda mhp, bdpkk'yı sike sike hak yoluna sokmuştur. bunun başka açıklaması olmaz.