bugün

gerçekten istiyorsanız, yukarda yazılanların hepsini bir kenara atın ve elinizi kana bulayın. sıktı demi hadi olun da görelim.
TÜRK'keşi sevin, çatlıya reiz deyin, sedat pekeri gibi kaçacakıya tapın yeter.
görsel
faşizm'in sadece kürtler üzerinde uygulandığını zanneden yazar çoşkusudur.

nitekim şu türkiye'de dinsel ayrımcılık ve faşizm daha etkin ortalıkta gezmektedir.
yale bünyesinde yer alan institute of jerkish arts'a dahil, faşist sözlük yazarlığı bölümüne başvurun. kabul edilip mezun olursanız denklik de veriyorlarmış.
mehmetçiğe kurşun sıkıp, vatanı bölmek için çabalayıp, polise molotof ve taş atıp, şehirlerde bombalar patlatmak. tüm bunlardan sonra da "demokrasi, kardeşlik, barış, özgürlük" söylemlerinde bulunmak. işte başarılı bir faşist olmanın kısa ve öz yöntemi.
insanların acılarına sırt çevirmeniz
yeterlidir.
özgüven sahibi olun. bu eziklerin size faşist demeleri için yeterli.
yüksek demokrasi masalına ara vermeyin.
2009 yılından 40 yapın.
dünyanın sizin ırkınız, dini ya da cinsel kimliğiniz etrafında döndüğünü düşünmeniz yeterli olacaktır.
hiç gidip görmediğiniz yerler, ne koşulda yaşadığını bilmediğiniz, zerre tanımadığınız insanlar hakkında atıp tutun, küfredin.
onlardan biri gelip karşınıza dikilirse de dinlemeyin, siz olayın içinde olmasanız, o olan biten herşeyi görmüş-duymuş olsa bile siz her daim herşeyi daha iyi bilirsiniz.
Mantıklı gelsin veya gelmesin sadece denileni yapın.
sizden olmayan, sizin gibi düşünmeyen herkes ölmelidir. bunu iyi belleyin.
sizi faşistlikle suçlayan pekekelileri kesin .asıl faşistlik neymiş görsünler.
edit:len eksilemeyin faşistlik yapıyosunuz bak . dağılın lan mallar.
yasaklar, soykırımlar, sürgünlerle bütün sorunları çözebileceğinizi düşünün.
okan bayülgenden sigarasını söndürmesini isteyiniz.
her yere CCC yazmak.
pkk ve kürtlerin gerçek yüzünü söyleyin. onların zoruna gittikçe size faşist diyecekler. ellerinde silah olan onlar faşist olan biziz. bugüne kadar tek yaptıkları şiddet içeren eylemler yapmak olan onlar faşist olan biziz.

sizin demokrat olduğunuz yerde ben her zaman en faşist olacağım.

bazılarının da dilinde hep aynı sakız. ne biliyorsun ki sen onları. iyi biliyorum içlerindeyim diyorum, ne biliyorsun, içindeyim içindeyim diyorum, bilmediğin şeyler var. lan at kafası sen benim bilmediğim şeyler olduğuna karar verecek kadar ulusun da biz içinde olduğumuzu mu bilmiyoruz.
unutmayın ki siz hangi millete-dine-mezhebe mensupsanız, siz en üstün millete-dine-mezhebe mensupsunuzdur. geri kalanlar her daim haksızdır, size zarar vermek için dünyaya gönderilmiş şeytanlardır.
faşistlerden ziyade sözlüğün beyinsiz mezopotamyalı kitlesinin doldurduğu anket.
eğer bir şeyi siz yaparsanız kesinlikle haklısınızdır, ama başkaları yaparsa katiyen haksızdırlar, hemen cezaları verilmelidir.
içinde ''Türk'' kelimesi geçen herhangi bir cümle kurmak yeterlidir bazı orospu çocukları için.
seçim vaadlerinde "hepinize götümden vereceğim" diyebilirsiniz.
okan bayülgen söyleşisine katılıp, adamın sigarasına takan ablacıktan ders alınmalı.