bugün

Ergen ateistin cümlesi. He qanqa, haklısın.
gercekten sozluk anlam veremedigim 373747373. başlıktır arkadaş şu din muhabbeti ağzınıza sakız oldu be ateist olunca marjinal olduğunu sanan tipler gormekteyim marjinalliğini git başka şeylerle ugraşarak yakala be abicim.senin karikateist veyahut başka sayfalarda gordugun capsler beyin yıkamadan ote olan birsey degil kanma kandırılma herseyin cok sacma geldigi anların olabilir ama şunu unutma tek mantıklı dusunen sen degilsin entrylerime incelersen eski olanları ne kadar inancsız biri oldugumu saptayabilirsin ama eskide kaldı bilimi hala güncel olarak takip etmekteyim ifl uzerinden ozellikle.kesin birşeyi hala yakalamış degiliz insanoglu olarak ve yakalayacagiz gibide durmuyor higgs bozonu uzerinde calismalariz ne kadar bize yuksek miktarli tev sonuclari versede ne kadar zaman makinesi mumkun gibi gozuksede suan sadece varsayımlara ve teorilere dayalı herşey ve bana gorede boyle kalıcak hep bir yere kadar gelicez ama dipte tikanicaz bunu biliyorum ve az cok anladım dogruyu bir an once bulun ve kendinize duzgun bir yon verin boş islerle ugrasmayın size bir kazancı yok bunların hobi olarak arastirin sorgulayin ama kendi icinizde yasayin ateistlik bir marjinallik degil ateist iseniz bile bunu kimseye veya gorusunuzu soylememeye calisin en azindan nette bunu yapin burda tartismaya girmeniz komik oluyor gercekten cunku gercekten cogunuzun bilgisi yok pek cok konu hakkinda benimde olmadigi gibi girilen entrylerden bunu anlayabiliyorum.